Asmeninės paskolos su blogu kreditu: vienas atmetimas nereiškia sustojimo

Vienas iš didžiausių mitų, kuriais mes esame vesti, kad tikėtume yra, kad vieno skolintojo kreditas paraiškos atmetimas reiškia, kad atmetimas yra garantuotas visiems kitiems. Tiesa yra, kad atmetimas nėra ilgų taikomųjų nesėkmių garantija. Iš tikrųjų, dažnai paraiškos asmeninėms paskoloms su blogu kreditu yra atmestos kažkam paprasto.

Ką tai reiškia yra, kad, tiesiog taisydama klaidą, paraiškai gali pritarti kitas skolintojas. Dažnai, klaida yra kažkas taip mažo kaip dingęs be žinios pagrindinių kriterijų, ar taip paprastas kaip nerealistiškas kreditas dydis. Tai nėra niekada iki kredito reitingų, taip gavimas asmeninių paskolų, kurioms pritariama su blogu kreditu, yra visada galimas.
Tai nėra tik optimizmas. Skolintojai retai kada nors pažįsta pretendentą asmeniškai, ir tokiu būdu sprendimai remiasi kriterijų komplektu ir pateiktos informacijos verte. Vieną kartą pagrindiniai kriterijai yra sutiktas, gali būti nedaug nuostabos, kad paskoloms su blogu kreditu asmeniniam naudojimui pritaria.

Kaip Atmetimas Gali Pagerinti Jūsų Galimybes

Tai atrodo keista, bet kenčiantys pradinį atmetimą su asmenine kreditas paraiška, gali pagerinti jūsų pritarimo galimybes ilgame prabėgime. Su kiekvienu atmetimu atvyksta galimybė į puikią gaidą paraiška.

Pavyzdžiui, paraiška 50.000$ greitas kreditasi gali būti atmesta paprastu pagrindu, kad pretendentas negavo gana didelių mėnesinių pajamų padaryti atmokėjimą. Tačiau, net su mėnesinėmis 10.000$ pajamomis, šis nuosprendis galėtų būti padarytas. Tai yra todėl, kad nuosprendis ima skolos iki pajamų santykį pranešime, santykį, prie kurio skolintojai eina, kad garantuotų, kad kreditas gavėjas neperplečia jų skolos.

Iš esmės, asmeninės kreditas, kurioms pritariama su blogu kreditu, turi palikti pajamų buferį, kad turėtų reikalo su bet kokiomis staigiomis išlaidomis. Bet mažindamas dydį kreditas asmeniniam naudojimui, tarkime 25.000$, pritarimas yra labiau tikėtinas. Taip pat galima kreiptis dėl dviejų 25.000$ paskolų, kad pasiektų būtiną sumą.

Kodėl Blogas Kreditas yra Smulkus Faktorius

Tai linkę nustebinti žmones, kai jie sužino, kad blogo kredito reitingo nepakankamai, kad pamatytų kreditas paraišką nepasisekant. Tai yra todėl, kad blogas kredito reitingas yra įvertinimas praėjusių faktų, ir nėra atspindintis einamojo požiūrio. Asmeninė greitas kreditas su blogu kreditu dabar galėtų labai gerai būti grąžinta be kliuvinio.

Kredito reitingas yra apskaičiuotas pagrįstas kietais faktais, bet neatsižvelgia į situaciją, supančią ją, tokiu būdu kartais asmeninės kreditas, kurioms pritariama su blogu kreditu, yra ką tik. Pavyzdžiui, jei kažkas neįvykdė įsipareigojimų asmeninėje paskoloje pernai, tai galėtų būti dėl nelaukto atleidimo po to, kai greitas kreditas buvo išimta, darydama neįmanomą atmokėjimą.

Dėl šios priežasties, daug skolintojų ieško senų tendencijų, o ne nesenų pavyzdžių prieš valdymą paskoloje asmeniniam naudojimui. Taip, tikras rezultatas iš tikrųjų neturi reikšmės.

Tipiški Kriterijai, kad Susitiktų

Taip, kas yra gyvybiniai kriterijai, kad mes turime susitikti, ieškodami asmeninės kreditas su blogu kreditu? Gerai, jie skaido žemyn į tris rajonus: amžius, pajamos ir pilietybė.

Pirma, niekam jauniau 18 neleidžia gauti paskolą, tokiu būdu skolintojai nori, kad asmens tapatybės dokumentas patvirtintų, kad pretendentas nėra per jaunas.

Antra, kaip jau minėtas, kad pritartų asmeninei greitas kreditasi su blogu kreditu, reikia įrodyti, kad pakankamos pajamos yra po ranka. Tai paprastai ketina aprūpinti mokesčio klaidos kopiją.

Pagaliau, tiktai Amerikos gyventojai turi teisę siekti paskolų su blogu kreditu asmeniniam naudojimui (ar bet kokiam kitam naudojimui) taip pasas, ar socialinės apsaugos skaičius yra reikalingas.

Po to, kai šitie trys kriterijai yra patenkinti, klausimas yra beveik išspręstas. Bet atsiminkite, kad tai turi asmeninė greitas kreditas su bloga kredito paraiška būti atmetama, tiesiog nueiti kitur. Yra šimtai skolintojų tinkle.