10 žingsnių į paskolos pritarimo proceso užbaigimą

Kreipimas dėl finansų iš naujo ar pirkimo kreditas yra tiktai kreditas pritarimo proceso pradžia. Supratimas, kas vyksta užkulisiuose, su kreditas skolintoju, padės jums būti geriau paruoštas ir privers pritarimo procesą nueiti greičiau. Kuo greičiau jūsų greitas kreditasi pritaria, tuo greičiau jūs galite pradėti taupyti pinigus ant finansų iš naujo ar, su pirkimu, judėjimu į jūsų naujus namus.

10 kreditas Pritarimo Proceso Žingsnių

Susisiekite su kreditas skolintoju. Kalbėkite su jais apie jūsų tikslus. Jūs tikitės iš naujo finansuoti ir taupyti pinigus, nupirkti naujus namus, nupirkti nuompinigius, ar gauti pinigus išėjimui į pensiją? Bet koks jūsų tikslų – svarbu turėti juos atviras, tokiu būdu jūsų kreditas bankininkas gali surasti geriausią kreditas programą jūsų poreikiui

Užbaikite paraišką. Skolintojas nusiųs jums paraišką, kad užpildytų ir pasirašytų, greta visų būtinų atskleidimo dokumentų. Grąžinkite juos nedelsiant. Palūkanų normos yra laikas, jautrus taip, jei jūs uždelsiate, jūs negalite gauti palūkanų normos, kurios jūs norėjote.

Dokumentai. Skolintojas tipiškai prašo du mokesčio galiukus, dveji metai W-2s, dveji metai pajamų deklaracijos ir du banko sąskaitos išrašų mėnesiai. Jei tai yra nuomojamam turtui, jie gali taip pat norėti nuomojamos sutarties ir įrodymo nuomojamų pajamų, gautų.

Pasirašymas. Kai tik skolintojas turi jūsų dokumentus, traukiasi atgal, greitas kreditas įeis į pasirašymą. Draudikas apžvelgs jūsų pajamas ir vertingus dalykus, kad įsitikintų, kad jie atitinka reikalavimus, kad ruoštųsi greitas kreditasi. Jie pažiūrės į jūsų skolą į pajamų santykį (kiek jūs darote palyginti su savo mėnesinėmis skolomis), kredito istorija, ir einamasis darbas. Kaip šio proceso dalis jie gali taip pat prašyti patikrinimą darbo (VOE) įsitikinti, kad jūs esate vis dar aktyviai samdytas. Tai yra ilgiausias žingsnis procese.

Pavadinimas. Jūsų kreditas skolintojas užsakys pavadinimo pranešimą apie jūsų turtą garantuoti, kad jūs esate savininkas ir kas, jei bet kas, kitos skolos yra surištos turtu.

Įvertinimas. Skolintojas lieps, kad įvertinimas nustato jūsų turto vertę. Tai turi būti užsakoma skolintojo, taip nebandykite gauti tokį savarankiškai. Vertintojas ieškos panašių ypatybių, kurios pardavė jūsų rajone per praėjusias 90 dienų, nustatydamos vertę. Jei jūs naudojate aptakią finansų iš naujo programą, įvertinimo gali atsisakyti.

Paskutinis pritarimas. Kai tik įvertinimas grįžta, draudikas apžvelgs jūsų rinkmeną vėl, ir jei tai sutinka nurodymus, leisti paskutinį pritarimą.

kreditas dokumentai. Skolintojas paruoš kreditas dokumentus, kurie bus pasirašyti jūsų ar sąlyginio įsipareigojimo įstaigoje, jų vietoje, ar toli. Įsitikinkite, kad jūs pasirašote ir grąžinate dokumentus tuoj pat, kad sulaikytumėte jūsų palūkanų normą.

Uždarymas. Finansų iš naujo kreditas turi trijų dienų panaikinimo periodo teisę. Tai reiškia, kad jūs turite už trijų dienų po pasirašymo persigalvoti. Kai tik šis laiko tarpas turi pro šalį, jūsų greitas kreditas finansuos, ir su jūsų einamąja greitas kreditas atsiskaitys.

Tvirtinimas. kreditas skolintojas nusiųs jums tvirtinimą su nauju kreditas skaičiumi ir informacija apie, kaip užmokėti jūsų paskolą. Jei jūs negaunate to per dvi savaites, kvieskite skolintoją, kad įsitikintumėte, kad jūs nevėluojate, darydamas užmokestį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Finansavimas iš naujo ir namų pirkimas yra lengvi, jei jūs dirbate su teisiu kreditas bankininku. Įsitikinkite, kad jie yra FHA skolintojas, kuriam pritariama, kad jūs turėtumėte prieigą prie visų vidaus kreditas tipų. kreditas palūkanų normos yra istoriškai žemos, taip dabar yra laikas nupirkti ar iš naujo finansuoti. Jūs taupysite šimtus kas mėnesį ir tūkstančius per jūsų kreditas gyvenimą, gaudamas žemą palūkanų normą.