3 daiktai, kad svarstytų, gaudamas asmeninę paskolą

Per sunkius ekonominius laikus, daug žmonių pasisuka į asmenines kreditass, kad padėtų jiems mokestis už didelius bilieto dalykus, konsoliduoti jų skolas, ir net padėti pagerinti jų kreditą. Yra kai kurie daiktai, apie kuriuos asmuo turi galvoti, kai jie diskutuoja apie asmeninės kreditas gavimą. Užėmimas daug laiko, kad apžiūrėtų šituos tris daiktus gali padėti jums geriau suprasti asmenines kreditass ir kaip kreiptis dėl jų.

Vienas daiktas drabuziai apie kurį jūs turite galvoti yra jūsų kredito rezultatas. Skolintojai pasitikės sunkiai jūsų kredito rezultatu, kad apsispręstų, kiek jie gali duoti jums kreditasi, ir kokia palūkanų norma gali būti. Kuo aukščiau jūsų kredito rezultatas, tuo aukščiau jūsų galimybės yra gauti paskolą ir su žemesne palūkanų norma
Jūsų kreditingumo ataskaita pareikš skolintojams mažą požiūrį į jūsų finansinę istoriją, kiek jūs darote užmokesčius laiku, ir jūs tiktai darote minimalų užmokestį būtiną? Kredito daugybė ir pranešimai tiesiog sako skolintojui, kiek ar kaip nedidelė dalis finansinio pavojaus, kuriuo jūs galite būti artimoje ateityje, kuri turi tiesioginį padarinį į tai, kiek, jei bet kas, jie nori paskolinti dedikuoti.lt nuolaida jums.

Nuspręskite tai, kam tiksliai jūs planuojate panaudoti savo paskolą. Nesakykite kompanijai, kad jūs ketinate panaudoti tai kaip papildomus išlaidų pinigus; galimybės yra jūs, bus paneigtas. Kreipdamasis dėl kreditas, paaiškinkite skolintojams, kaip jūs planuojate sumokėti paskolą; pavyzdys būtų jūs, reikia kreditas tam tikroms judančioms išlaidoms naujam darbui, ir naujas darbas turi aukštesnį mokestį, kuriam jūs panaudosite, kad sumokėtumėte paskolą. Jei jūs tik sakote skolintojams, kad jums reikia dar truputį leidžiančių pinigų ar pinigų lengvabūdiškam pirkimui ir niekada ne aiškinate, kaip jūs sumokėsite tai, jie mato jus kaip gyvenantis už jūsų priemonės, ir daugiau pavojaus.

Kitas daiktas apie kurį jūs turėsite galvoti yra, daro jūs norite saugios ar negarantuotos kreditas. Jei jūs esate finansinis pavojus skolintojams, gauta kreditas yra galimybė, kurią jie galėtų pasiūlyti, ar jūs galėtumėte pasisiūlyti. Gauta kreditas normaliai apima asmenį, naktinis klubas prašantį kreditas naudojimo įkeisto turto, kad garantuotų, kad kreditas bus grąžinta. Įkeistas turtas šiuo atveju yra normaliai jūsų namai, ar automobilis. Tai gali būti gerai kažkam su blogu kreditu, kad parodytų, kad jūs nevėluosite ant užmokesčių, todėl, kad, jei jūs padarysite, spėjimas, kas, jie gali paimti jūsų namą ar automobilį. Negarantuota kreditas neapima įkeisto turto ir yra tiesiog tik normali kreditas kaip tai, jei jūs gavote automobilį ar vidaus paskolą. Tarp dviejų, dauguma žmonių labiau vertina negarantuotą pasirinkimą gautą, dėl akivaizdžių priežasčių.

Su viltimi, žiūrėjimas į šituos tris daiktus padeda jums apsispręsti, jei jūs norite asmeninės kreditas, ir jei taip, kaip jūs ketinate kreiptis dėl tokio. Kiekvienas turėjo tuos mažus laikus gyvenime, kur pinigai plaukimas baidaremis yra aptempti ir reikėjo kažkokios pagalbos. Asmeninės kreditas gavimas gali būti pasirinkimu jums ir jūsų finansinėms bėdoms šiuo momentu. Tik nepamirškite apgalvoti daiktus prieš susitarimą dėl bet kokio kontrakto, galbūt turėti patikėtą advokatą apžiūrėti sutartį prieš pasirašymą.

Leave a Reply