Asmeninės ar negarantuotos paskolos

Asmeninės kreditas, ar ‘negarantuotos kreditas’ apima paėmimą kreditas ar skolinimąsi be bet kokio atviro įkeisto turto. Jie paprastai apima mažiau kanceliarinio darbo palyginti su gautomis paskolomis kaip kreditas, bet kreditas periodas yra trumpesnis ir mažesni kreditas kiekiai. Kadangi nėra jokio pakelto įkeisto turto ar bet koks nuosavybės susigrąžinimas ant finansinių įsipareigojimų nevykdymo kreditas užmokesčio, asmeninės kreditas iškelia didelius pavojus skolintojams dėl apimtų pavojų. Vadinasi, normos gali kartais būti aukštesnės.

Žmonėms su blogais kredito reitingais ar daugybe, gali būti ganėtinai sudėtinga gauti asmeninę paskolą, ir palūkanų normos gali būti aukštos; tačiau kai kurie skolintojai tikrai tvarko reikalą, jei greitas kreditas applier turi pasirašantįjį kartu su kitais, kad atlaikytų garantiją

Šitos kreditas gali būti panaudotos beveik bet kokiu tikslu nuo kolegijos mokesčių už mokslą, išspręsdamos medicinos sąskaitas ar paimti atostogas. Iš esmės, tai aprūpina prieigą prie fondų neatidėliotinam reikalingumui. Dalis kito asmeninės kreditas naudojimo gali būti:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• nupirkti transporto priemonę, • vestuvinėms išlaidoms, • naminiam refurbishment ar pagerinimui, • padaryti mokėjimą grynaisiais ant turto pirkimo, • sutikti verslo išlaidas, ir taip toliau.

Asmeninės kreditas pranašumai

Yra daug pranašumų, kuriuos asmeninė greitas kreditas gali aprūpinti.

• Šitos kreditas yra pasiekiamos tiems su gera kredito daugybe su žemomis palūkanų normomis. • Jie siūlo taisytus atmokėjimo periodus ir palūkanų normas • Didelio procentų atlygio kreditinės kortelės užmokesčių su žemos palūkanų normos skelbimo pažinčių skyrelyje paskolomis konsolidavimas gali padėti taupyti daug pinigų. Skirtingai nuo kreditinių kortelių, pastovios palūkanų normos kreditas neturi ‘numatytojo’ punkto ir nubaudimo užmokesčio. • Tai yra greitesnis ir lengvesnis procesas ir gali būti padaroma net tinkle; fondų tinkamumas gali būti nudėtas tik kelios dienos.

Kreipimas dėl negarantuotos kreditas

Kadangi ši kreditas rūšis nėra palaikyta jokio įkeisto turto, pretendento kredito istorija turi svarbiausią reikšmę. Ant būtinos paraiškos baigimo, pretendentas turi įgalioti kreditingumo patikrinimą ir duoti pakankamą dokumentaciją, kad įrodytų, kad kreditas atmokėjimas gali būti padarytas. Skolinanti kompanija ar bankas užbaigia pasirašymo formalumus per automatizuotas sistemas ar per žmogaus patikrinimo procesą, ir greitas kreditasi gali pritarti ar smukdyta. Jei greitas kreditasi pritaria, pinigai yra perleisti pretendento banko sąskaitai ar banko instrumentui, nusiųstam į pretendento adresą. Tiesioginiai banko pervedimai paprastai seka internetinį asmeninį taikomąjį kreditas prašymą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Perspėjimas

Vienas svarbiausias reikalavimas negarantuotai ar asmeninei greitas kreditasi yra geras kreditas; kartais skolintojai nori apsirūpinti, skelbimas pažinčių skyrelyje skolina į paraiškas su blogu kredito reitingu priklausomai nuo situacijos ir jei garantija gali būti pateikta pasirašančiojo kartu su kitais.

Tačiau, yra keli pavyzdžiai, kai žmonės buvo apgaudinėti ūksmingų firmų ir agentūrų, dirbančių internete; jie gundo žmones su blogu kreditu, reklamuodami šituos tipus paskolų be kreditingumo patikrinimų. Jie gali prašyti pretendentą aprūpinti apdirbimo mokesčius ar net padaryti porą mėnesinių įmokos užmokesčių, kad aprūpintų gerą užuominą. Pinigai yra taip geri kaip eitas ir nebus jokio akivaizdaus bet kokios būsimos kreditas ženklo.