Asmeniniai finansai – kaip pastatyti sėkmingą pajamų sistemą

Pinigai yra mūsų pagrindinis poreikis gyventi. Taip daugiau pinigų lengvuose būduose sukūrimas yra karšta tema amžinai. Tipiškas asmuo pradeda kovą nuo jo ar jos vaikystės, kad gyventų turtingai šiame pasaulyje. Mokydamasi mokykloje, kolegija ir universitetas daro mus gabius padaryti darbą, ar tai yra žemas mokestis ar labai užmokėtas darbas.

Tradiciniuose būduose uždirbti, darydami darbą, mes dirbame ir uždirbame. Kai mes liaujamės dirbti, pajamos, važiuojančios į mūsų pranešimo sustojimus. Taip pat tai reiškia, kad, jei asmuo tikrai daugiau dirba, bus daugiau pajamų ir pašalpos. Bet šis elgesys nėra labai patrauklus ar tinkamas, kad būtų priimtas visam gyvenimui. Mums reikia tokių metodų, kurie neturi sąlygos dirbti ir uždirbti. Turi būti technikos, kad padėtų mums gerinti mūsų finansinę padėtį su pasitenkinimu apie mūsų ateitį

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bendras Būdas Gyventi

Darbas——–Pajamos———-Būsimi Planai

Joks Darbas———-Jokios Pajamos———-Jokie Būsimi Planai

Kaip rodytas skaičiaus, paprastai šis metodas yra panaudotas mūsų gyvenimuose pajamoms. Šis metodas priklauso nuo vieno kito. Daugiausia pirmas ir svarbiausias šios sistemos faktorius yra darbas. Jei mes sustabdysime ar pašalinsime darbą, tolimesnis ciklas bus sustabdytas. Tai reiškia, kad, jei mes nedirbame, nebus jokių pajamų ir jokios ateities. Tokiu būdu mums reikia dirbančio metodo, kad nugalėtume šį priklausantį ciklą ir pastatytume nepriklausomą sistemą mūsų pajamoms ir ateičiai.

Sėkmingas Būdas Gyventi

Darbas——Vertingi dalykai——Pajamos——–Būsimi Planai

Joks Darbas———-Vertingi dalykai———–Pajamos———-Būsimi Planai

Kitoje sistemoje, pavadintoje sėkminga sistema, mes statome vertingus dalykus, dirbdami. Tai yra pradinis darbas. Pavyzdžiui jūs esate rašytojas ir parašėte 100 straipsnių. Šitie straipsniai yra gyvi jūsų savame blog, jie yra jūsų vertingi dalykai. Jūs galite uždirbti nuo reklaminių skelbimų, parodytų su jūsų straipsniais iki tol, kol jie yra gyvi, ir mes tikimės, kad jie gyvens bent jau iki mūsų gyvenimų.

Visi panašūs metodai įgalina mus nugalėti "Bendrą būdą Gyventi" ir atnešti mums "Sėkmingam keliui". Tai yra reiškinys, dauguma žmonių nesvarsto. Bet priimdami šį metodą, mes galime bent jau pastatyti kai kuriuos vertingus dalykus mūsų lietingas dienas.

Kaip Panaudoti Sėkmingą Sistemą, kad Įveiktų Finansinius Rūpesčius

Matoma, kad mes negalime pritaikyti ar priimti sėkmingą sistemą tradicinėse darbo vietose. Verslas, mažas ar didelis, yra vienintelis būdas prisitaikyti mūsų gyvenimuose sektis. Sekantis yra trys verslo būdai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tradicinis verslas (Organizuota korporacija)

Frančizės sistema

Asmeninė frančizė

Tradicinės firmos yra visas mažas ir didelis verslas aplink mus. Frančizės sistema įgalina asmenį ar partiją tapti didelio verslo dalimi. Ir atidarykite parduotuvę didelio verslo jūsų rajone. Paskutinis yra asmeninė frančizė. Ir ši asmeninė frančizė yra šios visos istorijos raktas.

Pavyzdys 100 straipsnių mūsų skelbime pažinčių skyrelyje blog yra mūsų asmeninė frančizė. Ši mintis apie asmeninę frančizę galėjo būti pritaikyta kiekvienai nišai pajamų (vertingi dalykai), kurie nėra kintami. Ši sistema įgalina mus uždirbti, dirbdama vienas laikas ir uždirbti visam gyvenimui.