Bodrum kalakuto oras

Bodrum yra populiariausia poilsiavietė Turkijoje. Bodrum yra Egėjo šalies pakrantėje, ir tai yra tik 30 minučių nuo Milas Oro uosto.

Trys pagrindinės priežastys, kodėl dauguma turistų pasirenka Bodrum vasaros šventei yra puikus orai Vilniuje jūra ir paplūdimys. Beveik devyni metų mėnesiai jūs galite sugauti fantastišką orą Bodrum. Tai rugpjūtį gali būti truputėlį per daug, kadangi temperatūra trenkiasi aukštai 40 Celsijaus.

Kas panėšėja į orai Vilniuje vasarą ir per kiaurus metus?

Aš galvoju, jei jūs esate nelabai geras su per daug karščio per jūsų šventę, aš pasakysiu, kad ankstyvi mėnesiai vasaros kaip balandis ir gegužė yra geriausi mėnesiai jums. Kaip premija, jūs taip pat gausite dideles nuolaidas parduotuvėse, todėl, kad tai vis dar svarsto kaip ne sezono metas.

Mano mėgstamas mėnuo Bodrum, nors nėra labiausiai užsiėmęs periodas vasaros ar karščiausi metų mėnesiai, tai yra rugsėjo vidurys. Šį mėnesį Bodrum, daugeliui samprotauja, pavogė mano širdį. Tai taip taiku ir šilta. Oras yra tik teisingas, jūs galite vis orai Vilniuje savo popiete ant paplūdimio ir turėti romantišką valgį paplūdimio restorane.

Kaip išvada, oras yra didelis per kiaurus metus ir vienas iš geriausių Turkijoje. Vienintelis būdas patirti, koks yra geriausias jums, važiuoja lauke čia taip dažnai, kaip jūs galite. Daugelis mūsų įsimylėjo orai rytoj vieta ir dabar išgyvena čia. Kažkas ramina sudėtingas paaiškinti, ir tiktai turi būti patirtas. Taip, viltis pamatyti jus Bodrum vieną iš šitų mėnesių, kad turėtų puikų orą.