Daiktai, kad svarstytų apie kietas pinigų paskolas

Jūs esate pažįstamas su trukme ‘kietos pinigų kreditas? Šitos kreditas yra labai specifinės ir yra kreditas, kurios atvyksta iš privačių investuotojų, kurie tipiškai turi daug pinigų, kad investuotų kapitalą į nekilnojamąjį turtą. Kieti pinigų skolintojai paskolins pinigus žmonėms, kurie negali gauti paskolų nuo tradicinių įstaigų tokių kaip bankai ir įkeisti kompanijas. Tai gali būti dėl bet kokio skaičiaus priežasčių, tokių kaip turėjimas blogo kredito reitingo, žemai mokėdamas darbo ar kažkokios kitos kredito problemos. Tradicinės skolinančios įstaigos yra labai priekabios šiomis dienomis apie tai, kam jie paskolins pinigus, tuo metu, kai kietas pinigų skolintojas nėra kaip griežtas.
Ne stebėtinai, kietos pinigų kreditas atvyksta su didesne palūkanų norma, negu tradicinės kreditas. Galų gale, skolintojas rizikuoja ant asmens, kuris turi mažiau, negu puikus kreditas. Šitos kreditas yra gautos su turtu, ir paprastai kietas pinigų skolintojas ketina norėti būti vardu ant turto turto sulaikymo teisės. Jei kreditas gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje, tai kietas pinigų skolintojas gauna turtą.

Tipiškai, kreditas kiekis neviršis 70 % turto suremontuotos vertės. Tai gali būti ypač svarbu, jei asmuo, gaunantis paskolą, yra versle pirkti namus, kad sutartų ir paskui parduotų. Jei namas kainuos 30.000$, kad nupirktų ir reikės 25.000$ darbo vertės, suremontuota namų vertė bus 55.000$. kreditas kiekis tada būtų 38.500$, kurio daugiau negu reikia, kad padarytų visą būtiną remontą į namus. Tokiu būdu šis kreditas tipas yra puikus investitoriui, kuris tik išvyksta namą spragtelinčiame versle.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šitie paskolų tipai taip pat dirbs, jei kažkas pabandys pastatyti namą ir negalės ruoštis tradiciniam finansavimui dėl vienos priežasties. Šitie skolintojai paskolins pinigus žmonėms su namais teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavime, kuris joks bankas ar įkeičia kompaniją, paliestų, labiausiai tikėtina. Jie paskolins pinigus žmonėms, kurie iš tikrųjų negyvena namuose, jie gauna paskolą. Bet koks situacijos, šitie skolintojai yra paskutinė priemonė, kai tradiciniai skolintojai nepasisekė.

Labai svarbu, kai jūs surandate kietą pinigų skolintoją, kad suprastumėte visiškai visus kreditas terminus. Tokie daiktai kaip kreditas ir kitų svarstomų problemų palūkanos, ilgis gali keistis be galo tarp skolintojų. Būkite įsitikinęs, kad padarysite kažkokį tyrinėjimą anksčiau, negu jūs pasirašysite kažką. Tikrinkite skolintojo foną su vieta tokia kaip Geresnis Verslo Biuras. Įsitikinkite, kad skolintojas yra gerbiamas ir neturėti daug nusiskundimų prieš jį.

Yra daug būdų surasti kietą pinigų skolintoją Kalifornijoje. Jūs galite paklausti kreditas kompanijos, pavadinimo kompanijos ar nekilnojamojo turto agentūros vardams. Jūs galite padaryti interneto paiešką. Paklauskite kaimynų, kurie galbūt neseniai gavo paskolą. Yra kai kurie skolintojai, kurie paskolins pinigus nacionaliniu pagrindu, tokiu būdu jie turės ne būtinai būti jūsų mieste. Vėl, būkite įsitikinęs, kad patikrinsite juos iš pradžių anksčiau, negu jūs susitarsite dėl kreditas.