Anglų žodynas

Norite įsigyti anglų žodyną, tačiau nežinote, kurį jums reiktų pasirinkti? Tai priklauso ir nuo to, kam jus jį naudosite. Jeigu norite savarankiškai mokytis anglų kalbos, tuomet jums rekomenduotina pirkti Oksfordo žodyną. Tai tikrai labai plačios apimties anglų žodynas, kuriame rasite beveik visus anglų kalbos žodžius. Šis anglų žodynas yra skirstomas į kelias dalis, kurias galite pasirinkti pagal savo žinojimo lygį. Jeigu dar tik pradedate rimčiau mokytis anglų kalbos, tuomet jums siūloma nusipirkti pradinį Oksfordo anglų žodyną ir tik įsigilinus į jį pereiti prie rimtesnių, pavyzdžiui Oxford Intermediate. Taip yra todėl, kad šis anglų žodynas iš ties platus, o pažengusiems skirtuose žodynuose rasite kiekvieno galimo žodžio detalią definiciją, net gi sinonimus ar antonimus.

Taip pat svarbu atkreipti į dėmesį ir į tai, kad yra specialūs, mokomieji anglų žodynai, kurie jums suteiks galimybę mokytis anglų kalbos visiškai be jokių kliūčių savarankiškai. Pastaruoju metu vis dažniau žmonių renkasi būtent pirkti mokomuosius anglų žodynus, o ne kišti pinigus į gana brangius užsienio kalbos kursus. Jeigu palygintume kainas, tai išvystumėme tikrai labai didelį skirtumą. Žinoma, anglų žodynas irgi gali būti ne pats pigiausias, jeigu ketinate imti tokį žodyną, kuris yra pritaikytas pažengusiems ir turi savyje labai daug skirtingų definicijų ir transkripcijų. Anglų žodynas gali turėti ir transkripcijų – tai reiškia, kad vos tik pamatę žodį, jau žinosite, kaip jis yra taisyklingai tariamas. Ar tai jums padės išmokti anglų kalbą geriau? Be jokios abejonės.

Žinoma, anglų žodynas yra tikrai puikus pagalbininkas, tačiau jeigu norite puikiai išmokti anglų kalbos, jums reikės ir nemažai kalbėjimo praktikos su realiais žmonėmis. Jeigu turite laiko ir šiek tiek pinigų, galite apsilankyti užsienyje, pageidautina nuvykti į tokią šalį, kur žmonės kalba angliškai kaip pirmąja valstybine kalba. Be jokios abejonės, sėkmingai pritaikę žinias, jau per porą mėnesių turėsite galimybę laisvai kalbėti angliškai. Pasiimkite su savimi anglų žodyną ir išsiaiškinkite tai, ko dar nežinote ir kuriose anglų kalbos srityse reikia tobulėti.

http://www.lietuviuzodynas.lt/

https://www.mulenruzas.lt/