Astro-meteorologija ir uraganinis sezonas 2010

Astro-meteorologija yra praktika daryti ilgo diapazono orų prognozes pagrįstas senovinėmis astrologijos taisyklėmis. Vienas iš 20-ųjų šimtmečių pirmieji astro-meteorologai buvo G.J. McCormack, žinomas kaip orų prognozė pranašas Teisingos Vejos, Niu Džersis. Atgal 60-aisiais, kai John Campbell buvo Analogo redaktorius (Mokslinės fantastikos mokslo Faktas) žurnalas, G.J. McCormack dalyvavo bandyme su Analogu, kad pamatytų, jei orų prognozė struktūra galėtų būti numatyta ilgo diapazono pagrindu šešis nuoseklius mėnesius. McCormack aprūpino ilgo diapazono prognozes pagrįstas astro-meteorologine technika. Jungtinių Valstijų Orų biuro Ilgo diapazono Oro Perspektyvos buvo publikuotos per tą patį prognozės periodą greta McCormack prognozių. Trečias atsitiktinis prognozės tipas buvo taip pat sukurtas rato apsisukimo tipo aparato, kuris kartais buvo keistų prognozių priežastis pūgų liepos vidurį ir taip toliau.

Kai viskas pasakė ir padaryta, ir trys prognozių komplektai buvo palyginti su tikra patirta oro struktūra, McCormack astro-meteorologinės prognozės buvo nuolatos įvertintos tikslūs 94 procentai. Atsitiktinės prognozės buvo įvertintos 17 procentų aukščiau negu Orų biuro Ilgo diapazono orų prognozė Perspektyvos.

Astro-meteorologų maža grupė egzistuoja šiandien ir neša ant McCormack darbo. Pagrįstas jo metodu, aš kaip įprasta skelbiu ilgo diapazono prognozes ir jų rezultatus išbandyti šios senovinės prognozės technikos patalpas. Kadangi mes piešiame arčiau į šių metų uraganinio sezono pradžią, aš skelbiau daug ilgo diapazono prognozių, kurios tiksliai nustato laikus ir vietas, kai atogrąžinės sistemos gali paveikti orai Vilkaviškyje.