Atostogos: Kur praleisti atostogas?

Atostogos turbūt nevienam asocijuojasi su poilsiu užsienyje. Šveicarija – tobula šalis tam, kad kaip turi atrodyti šiuolaikinės kultūros kupina valstybė, kurioje svarbi pagarba ir kitam žmogui ir pačiai valstybei. Jei ieškote vietos, kur aktyviai galėtų būti praleistos žiemos atostogos, Jums tikrai reikėtų pagalvoti ir apie Šveicariją, šalį, kurioje Alpių kalnai atsiskleidžia visu gražumu.

Iš tiesų, tai jeigu norite iš Šveicarijos išspausti absoliučiai viską, ką ji gali pasiūlyti, tai Jums reikia susitaikyti su ta mintimi, kad teks daug sportuoti. Šis faktas yra tikrai nenuginčijamas, tai gali patvirtinti vien tų nuostabių ežerų išvaizda, bei nuostabios, 4000 metrų aukščio viršūnės, kurios lyg ir tik prašo, kad visos atostogos ir būtų praleistos tik jose.

Tad jei per atostogas žadate slidinėti, ar užsiiminėti kitokiu kalnų sportu, pirmiausia aplankykite Zermatą. Šį miestą ypatingai išgarsino Materhorno viršūnė, kuri yra visai neblogas iššūkis net patyrusiam alpinistui. Tiesa, grįžtant prie kalnų sporto, tai verta paminėti, kad šioje srityje šis slidinėjimo kurortas yra toks sėkmingas, kad sezono metu gyventoju skaičius čia net padvigubėja!

San Morisas taip pat yra nuostabus kurortas, savo pranašumus atskleidžiantis ne tik vasarą, bet ir žiemą. Šis, itin prabangus miestelis, apsuptas didingų kalnų, taip pat turi ir neįtikėtino grožio ežerus, tad atostogos praleistos čia, tikrai nenueis veltui, nes galėsite užsiimti ne tik slidinėjimu, bet ir tokiu sportu, kaip buriavimas, o galu gale, kad būtumėt visiškai patenkinti atostogomis, Jums nereikės net nieko daryti, ypač jei esate kartu su mylimuoju – San Morisas tiesiog žaižaruoja romantika ir prabanga.

Na ir trečiasis kurortas atostogoms Šveicarijoje – tai Interlakenas. Turbūt šiame mieste labiausiai turistą sužavi ne kas kitas, bet nuostabus šio miesto parkas, kuris turistus romantikus į šį miestą „atsiveda“ jau nuo pat 19-tojo amžiaus. Tiesa, kaip gera vieta žiemos sportui, šis miestelis išgarsėjo gana neseniai, tačiau vos tik pastebėjus, kaip puikiai aplink miestą esantys kalnai tinka šiam tikslui – jį kaip mat užplūdo dar didesnė galybė turistų.

Kalbant apie kitokias vietas, kuriose galima būtų praleisti atostogas Šveicarijoje, galima paminėti ir tokius miestus, kaip Ženeva ar Ciurichas.
Štai Ženeva yra vienas iš prabangiausių visos Europos miestų, negana to, tai absoliučiai kosmopolitinis miestas – čia galima iširsti bene kiekvieną pasaulio kalbą, nes gyventojų įvairovė čia milžiniška. Apskritai, apie Ženevą sukasi visas pasaulis – čia steigėsi Raudonasis kryžius, Jungtinės Tautos, Labdaros organizacijos.

Atostogų laikotarpis, praleistas Ženevoje tikrai bus nepamirštamas, dėl aukščiausios klasės viešbučių, tobulų restoranų, įspūdingų parkų, bei visai šalia esančių Alpių kalnų.

Ciurichas – tai „pinigų miestas“. Šis miestas yra itin prabangus, elegantiškas, tad kartais gali atrodyti, jog atostogos šiame mieste tiesiog neįmanomos.
Tačiau realybė byloja apie visai kitokius faktus. Iš tikrųjų, tai Ciurichas yra pašėlęs miestas – čia yra daug barų, naktinių klubų, Ciuriche vyksta net didžiausias visoje Europoje „naktinis vakarėlis“. Tad nors ir Ciurichas yra tituluojamas kaip bankininkų miestas, panašu, jog kartais ir turtuoliams tenka išlysti iš kostiumų ir pasinerti į itin linksmą ir nuotaikingą naktinį gyvenimą.

Tad štai tokios galėtų būti Jūsų atostogos Šveicarijoje. Šveicarija yra visai maža šalis, tačiau kaip matote, čia galima visiškai pasinerti į sportą, ir tuo pačiu pamatyti nuostabius, prabangius, tačiau tuo pačiu metu – „pašėlusius“ miestus.