Bruklino ąžuolo baldų rūpinimosi instrukcijos

Bruklino suteptas ąžuolo džiovinimas diapazonas buvo iš anksto baigtas gamykloje su keliais grynos Tung naftos paltais, duodamas ilgalaikę neperšlampamą pabaigą, didindamas struktūrą ir natūralaus ąžuolo grožį.

Kad palaikytume grožį ir jūsų ąžuolo baldų pabaigą, mes rekomenduojame reguliarų gydymą su Tung nafta, ar panašiu džiovinimo aliejumi (danų nafta, Tikmedžio nafta ar Sėmenų nafta ir taip toliau).

Kaip dažnai?

Nuo gamyklos išvykimo jūsų Ąžuolo džiovinimas galbūt praleido kelias savaites transporte ir laikyme ir gydyme greitai po to, kai jūs imate pristatymą, gali duoti naudos jūsų baldų pasirodymui. Po to 6 mėnesiniai intervalai turi pakakti. Dažnesnės paraiškos gali būti pritaikytos.

Be paviršiaus saugojimo, nafta padidins spalvą, pridėdama gylį ir blizgesį į pabaigą. Nėra jokių kietų ir greitų taisyklių, bet rajonai sunkaus vartojimo, tokie kaip stalo viršūnės ar krūtinės ląstų viršūnės, turės naudos iš dažnesnių paraiškų.

Kaip nafta turi būti pritaikyta?

Tepdami jus ąžuolo baldai negalėjo būti lengvesni. Tiesiog kreipkitės su minkštu, medvilninis pluoštas laisvas audeklas ir palikite 5-10 minučių dėl naftos, kad skverbtumėtės, prieš pašalinimą ir perteklių. Palikite tolimesnes 30 minučių ir šluostykite sausas.

Kas yra pateptos pabaigos pranašumai?

Skirtingai nuo tradicinių lakų, džiūstantis aliejus skverbiasi giliai į paviršių medienos, saugančios iš vidaus. Jie negali sudužti, ir bet kokie smulkūs įbrėžimai į th medienos paviršių gali būti atsitraukti su šiek tiek daugiau naftos paraiška. Ąžuolo džiovinimas netemdydamas natūralaus sodo baldai ir grūdo struktūros.