Kreditas: išsigelbėjimas ir atsakomybė

kreditai​Nebūtų pernelyg drąsu teigti, kad turbūt kone kas antras Lietuvos gyventojas yra pagalvojęs apie paskolą ar ir kreipęsis dėl jos į banką, kredito bendrovę. Jei dar nežinote, kas yra kreditai, tikrai verta išsiaiškinti. Juk niekada negalite žinoti, kada jūsų biudžetui prireiks pirmosios pagalbos.

 

Bendradarbiavimas

Kreditas – tai nedidelė paskola, dėl kurios gavimo nebūtina kreiptis į banką. Kitais žodžiais tariant, tai ir finansinis įsipareigojimas, apibūdinantis sandorį tarp asmens ir banko. Kreipdamiesi dėl kredito, jūs nurodote, kokios sumos pageidaujate, koks grąžinimo laikotarpis jums patogiausias ir užpildote oficialią paraišką. Bendrovė, kurioje suteikiami kreditai, atsižvelgdama į keletą dalykų, sutinka arba nesutinka bendradarbiauti. Tai priklauso nuo to, ar atitinkate jos keliamus reikalavimus. Jeigu sandoris įvyksta, jūsų banko sąskaita neužilgo papilnėja suma, kurios pageidavote.

 

Ar būtina keliauti į banką?

Ar būtina keliauti į banką? Tikrai ne – kredito bendrovė tiesiogiai bendradarbiauja su bankais, tad jums pakaks kreiptis į tarpininką. Būtent mažąsias paskolas teikianti organizacija sprendžia, suteikti jums kreditą ar ne. Jums nereikės eiti į banką, laukti varginančiose eilėse, pildyti sudėtingų dokumentų. Negana to – viską galėsite sutvarkyti neiškėlę kojos iš namų. Tai realu – kreditai internetu yra labai paklausi paslauga, kuria iki jūsų jau pasinaudojo daugybė išmintingų žmonių. Naudodamiesi internetinėmis sistemomis, turite galimybę sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Registracija kai kurių kredito bendrovių svetainėse yra nemokama, ir, tuo pačiu, labai patogi.

 

Paskola SMS žinute

Jeigu kreditai be registracijos mokescio internetu jus nustebino, ką pasakysite apie tai, kad paskolą įmanoma gauti vien pasinaudojus mobiliuoju telefonu? Prieš kreipiantis dėl mažosios paskolos trumpąja sms žinute, teks užsiregistruoti kredito bendrovės, kurios paslaugomis naudositės, svetainėje. Tai būtina, nes registracijos metu nurodytas telefono numeris taps jūsų tapatybės garantu. Po registracijos, pritrūkus pinigų, pakaks išsiųsti trumpąją žinutę su bendrovės svetainėje nurodytu tekstu. Gali būti, kad nusprendę, kokios sumos pageidausite ir kokį grąžinimo laikotarpį rinksitės, paspaudę „Siųsti“, jau po keliolikos minučių gausite atsakymą, ar jūsų prašymas patenkintas. Kreditai sms žinute yra greita, patogu ir paprasčiau nei paprasta. Tai tikras išsigelbėjimas tiems, kuriems pasiskolinti reikia greitai.

 

Kredito kaina

Kreditai, kaip jau buvo minėta anksčiau, yra finansinis įsipareigojimas. Kredito bendrovė įsipareigoja suteikti jums tam tikrą sumą pinigų, o jūs, savo ruožtu, pasižadate ją grąžinti nustatytu laiku. Kad ir kaip paprasta būtų gauti kreditą, tai yra paskola, kurios atidavimo neišvengsite. Kreditai internetu, kaip skelbia bendrovių reklaminiai šūkiai, gali būti išduodami ir nemokamai ar pigiau (tai reiškia, su mažesnėmis nei įprasta palūkanomis). Tai verti dėmesio pasiūlymai, kuriais, reikėtų pabrėžti, turėtų naudotis tie, kurie yra užtikrinti, jog ateityje kreditą galės grąžinti. Turėtų būti akcentuojama pačių besiskolinančių atsakomybė už pinigų sumą, kurią gauna iš kredito bendrovės. Šios keliami reikalavimai potencialiam klientui yra savotiškas orientyras norinčiam pasiskolinti. Paprastai kreditas nesuteikiamas nedirbantiems ar per mažas pajamas gaunantiems asmenims. Nurodoma, kad mėnesinė įmoka už gautą kreditą neturėtų viršyti pusės visų šio laikotarpio pajamų. Turėkite omenyje, kad šis apribojimas naudingas jums patiems. Tai padeda realistiškai įvertinti, kokią sumą galėsite grąžinti. Kreditai yra greitoji finansinė pagalba, tačiau tai nepadės jums išspręsti ilgalaikių piniginių problemų. Jei jums nuolat trūksta pinigų ar neuždirbate pakankamai savo reikmėms, reikėtų apsvarstyti galimybę koreguoti gyvenimo būdą arba kreiptis į finansų konsultantus.