Dovana didžiulės vertės – pirkimas kortelės su užrašu heuer sportas stebi mylimą

Kai mano sūnus, kuris buvo atostogas nuo kolegijos paskambino man telefonu ilgas atstumas ir pasakė, kad jis norėtų aplankyti mane, kad gautų kažkokią pagalbą palydėti jį, kad išrinktų ir nupirktų Tag Heuer Sports Laikrodžiai, aš nebuvau visai ne nustebintas. Galų gale, Tag Heuer Sport Laikrodžiai yra žinomi dėl savo kokybės ir vertės.

Aquaracer serija kreipėsi į mus labiausiai. Šis diapazonas siejasi su Kortele su užrašu, sportiniai Heuer laikrodžiai ketino pirmiausiai atlaikyti aqua veiksmą ir sportą, ir Laikrodžiai sugebės atlaikyti gerą vandeninio spaudimo gylį. Tai buvo per blogai, Komercinis Prižiūrėtojas nepadarė jautė tai bet kokio tikslo pasakyti mums tiksliai technines detales ar kaip giliai tai gali nueiti po vandeniu ar kokį vandeninį spaudimą tai gali atlaikyti, tokiu būdu mes nesame niekas išmintingesnis.

Antras daiktas, kuris žinotų Kortelės su užrašu pirkime Heuer laikrodį, yra ta laikrodžio veido spalvos. Laikrodžio veidas gali būti tamsiu veidu juodų ar tamsiai mėlynas ar baltu veidu. Normaliai tamsus veido laikrodis atrodytų iš tikrųjų protingas ant mano sūnaus riešo, bet šį kartą aplink tamsų veido laikrodį, kuris buvo išbandytas ant mano sūnaus riešo, neatrodė nedaug protingesnis ar gražesnis apskritai. Net Komercinis Prižiūrėtojas sutiko, kad, kai laikrodis buvo apžiūrėtas nepriklausomai kaip standalone ant prekystalio, tai atrodė labai protinga, bet ne ant mano sūnaus riešo. Dar kartą, ji nepajėgė pasiūlyti priežastį, kodėl, bet mes galime, spėjo, kad labiausiai tikėtina laikrodžio projektas savarankiškai yra labai priežastis.

Paskutinis daiktas, kad žinotų apie Kortelės su užrašu pirkimą Heuer laikrodį yra ta garantijos. Komercinis Prižiūrėtojas pasakė mums, kad visa Kortelė su užrašu, kurią Heuer stebi yra garantuota per 2 metų periodą. Tačiau vadovo Bižuterija, buvo manyta, kad tai tiktai prisitaiko prie laikrodžių, nupirktų Jungtinių Amerikos Valstijų viduje. Smulkus šriftas ant garantijos kortelės parodė periodą tik metų Kortelei su užrašu, kurią Heuer stebi nupirktas kitur.