Padidintas vyriausybinis reguliavimas prisitaikė už komercinį užstatą

Vyriausybė pradeda suspausti savo įstatymus dėl komercinių įsipareigojimų dėl atvykimo į teismą.

Įsipareigojimų dėl atvykimo į teismą pramonė prasidėjo 19-ojo šimtmečio pabaigoje kaip priemonė privatizuoti kriminalinę teisingumo sistemą. Pradžioje rubai internetu leistas vyriausybės padėti palengvinti mokesčio mokėtojo dolerių naštą ši sistema užaugo kadangi tai buvo nustatyta. Užstato laiduotojas yra naudingas vietos valdžiai todėl, kad jie elgiasi su kanceliariniu darbu, apdirbančiu, kuris yra intensyvus laikas ir yra taip pat atsakingas už sulaikymą jų klientų, kai jie nepajėgia pasirodyti teisme. Be laiduotojų šis procesas paimtų didžiąją daugumą valstybės tarnautojų laiko ir garantuotų, kad detainment laikas bus drastiškai padidintas nuo laiko, į kurį bėglys bėga
Continue reading “Padidintas vyriausybinis reguliavimas prisitaikė už komercinį užstatą”

Žemai sudominkite asmenines paskolas: derliaus nuėmimas pašalpos elgtis su finansais atsakingai

Kai kreditas gavėjai svarsto įsipareigojimą, jie padarė į kreditas grąžinimą, tai gali kartais atrodyti mažai triuškinančiu. 48 mėnesius, pinigai dingsta iš mėnesinio atlyginimo. Bet tuo metu, kai būtų gražu išleisti tuos pinigus ant malonesnių daiktų, žemai dominti asmenines kreditus, yra apdovanojimai už tokią discipliną.

Tai gali atrodyti, kad mažai prijaukina, bet iš tikrųjų pašalpa gauti asmenines kreditus su žemomis palūkanų normomis toli sveria daugiau už bet kokią trumpalaikę greita greitas kreditas naudą, kurią užmokesčio praleidimas gali pasiūlyti. Tuo metu, kai tai nėra tikras atvejis "bet kokių pinigų bet koks laikas", yra aiškaus išeikvojimo skaičiumi kliūčių net didelių asmeninių paskolų gavimui.
Continue reading “Žemai sudominkite asmenines paskolas: derliaus nuėmimas pašalpos elgtis su finansais atsakingai”