Geriausi 10 patarimų tam, kad panaudotų sodo vazonai kaip konteinerinį sodą

Konteinerinė sodininkystė buvo aplink per daug šimtmečių ir iš tikrųjų įgyja populiarume. Kai kuriuose pavyzdžiuose nėra jokio kito pasirinkimo, BET panaudoti sodo Vazonai sodui toks kaip aukštuminius ar buto pragyvenimas. Sekantis yra apsvarstymo sąrašas, jei jūs galvojate apie sodo puodų jūsų savame sode naudojimą:

Sodo puodai yra padaryti iš didelės įvairovės medžiagų, kaip molis, plastikas ir akmuo. Kai kurios iš šitų medžiagų yra labiau ilgalaikės negu kiti ir keli elegantiškesni. Kaip jūs panaudosite Vazonai padės jums apriboti pasirinkimą.

Jei jūs išrinksite savo augalus (ar bent jau mintis to, ko jūs ieškote), jūs sugebėsite nustatyti, kaip didelis jūsų sodo puodai turės būti. Kaip pavyzdys, maži medžiai ar pomidoro augalai reikalingas didesnio puodo tiesiog todėl, kad jų pagrindinės sistemos yra didesnės.

Jei jūs pakeisite augalų ir puodų dydžius, jūs sukursite sodą su akį gaudančiu pasirodymu. Padėkite mažus Vazonai, viršuje užsidaro ir didina juos, kaip jūs grįžtate.

Jei jūs padėsite savo Patalynė grupėse su mažesniais ir puodais dydžio vidurio aplink vieną didelį puodą, jūs pridėsite daug palūkanų ir didelio židinio tuo pačiu metu.

Aš žinau, kad tai atrodo akivaizdu, bet jūs neturite padėti paparčio, kuris reikalingas teisingo kiekio vandens su kaktuso grupe.

Puodai, kuriuos paliekama tiesioginėje saulės šviesoje, išdžiūna labai skubiai dėl jų nedidelio dydžio. Pabandykite padėti juos, kur jie gauna tam tikrą atspalvį bent jau dienos dalis.

Maži puodai yra linkę išdžiūti greitai kadangi jie negali laikyti daug vandens. Išrinkimas augalų, kuriems nereikia daug vandens pirmiausia padarys jūsų konteinerinį sodą lengvesnį palaikyti.