Geriausių ausinių radimas

Ausinės rinka šiandien kraštai su skirtingais tipais ausinių nuo skirtingo kompanijų valdymo rinka. Gana sudėtinga išsirinkti geriausias ausines, kadangi skirtingos ausinės turi skirtingas ypatybes, kurios yra jaučiamos skirtingų žmonių. Kai kuriems žmonėms gali atrodyti, Grado ausinės yra geriausias tuo metu, kai kiti gali manyti, kad Sony ausinės yra geriausios ausinės. Tai yra visas asmeninės pirmenybės, rūpinimosi ir ausinių vartojimo klausimas.

Yra gausių stilių ausinių kaip senas padarytas ausį sudedantis rieškutėmis stilius, pumpuro tipas ausyje ir ausies kabinimo tipas, kuris įdeda kalbėtojus. Šitie skirtingi ausinių tipai yra pasiekiami įvairiose kokybėse ir kainų diapazonuose, kurie tenkina skirtingų žmonių norus. Vienerios iš geriausių ausinių ant rinkos šiandien yra Shure garsas izoliavimas Ausinės, kurios slysta jūsų ausyje. Tai turi minkštas ir lanksčias rankoves, kurios kuria saugų tinkamą tarp jūsų garsinio šaltinio ir jūsų ausies kanalo. Šitos ausinės yra pasiekiamos trijuose dydžiuose rankovių jums, kad nuspręstų tikti jūsų ausyje. Tai yra, kodėl šitos ausinės, kaip manoma, yra profesinės lygmens ausinės.

Kitas pridėjimas į geriausių ausinių sąrašą yra Grado SR60, kuris siūlo didelį garsą, įperkama kaina. Tai yra ausinės, kurios aprūpina gerą visaapimančią garsinę kokybę žema kaina. Tai galbūt neatrodo nuostabu, bet tai suteikia jums didelį garsą jums, kad turėtų jūsų muziką su. Tada jūs turite Sennheiser HD280, kad išsirinktumėte, kuris yra pasiekiamas 99$. Tai ausinės yra pilna matuojamoji ir patvirtinta Ausinės pora, kuri daro tai galima jums, kad įvertintų jūsų muziką daug geriau. Ir kadangi šitos ausinės gali susilankstyti į gana mažą ryšulį, tai yra tinkamesnis pasirinkimas kaip geriausios ausinės.

Jei geresnė izoliacija ir garsinė kokybė bus reikalingumas jums kaip dažnas keliautojas, tai jūs manysite, kad Galutinės Ausys super.fi 3 yra geriausios ausinės. Šitos ausinės yra geriausias, kuris gali įvykti ipod su jo mišiniu didelio girdimojo atlikimo ir signalizuoti apie izoliaciją, kuri yra pasiekiama didele kaina. Paskutinis pridėjimas į AKG geriausias ausines yra K701.

Tai yra ausinių pora, kuri siūlo garsą, kuris yra tekstūruotas, valomas ir efektyvus; visi reikalingi garso savybių tai kas būtina. Jei jūs naudojate tai ausinės su pasauline klase Headroom ausinės stiprintuvas, ir aukšto galo užuominos garsas, kurį jūs užbaigiate su geriausiu klausymo malonumu, kurį jūs kada nors turėjote. Bose Ramus Patogumas 2 nekrinta toli už geriausių ausinių sąraše.

Su Bose būti įžymus kokybiška įranga Kompiuterių dalys, tai yra verta investicija, kad padarytų nepaisant jos aukštos kainos. Tai yra geresnis pasirinkimas tiems, kas nori užmokėti daugiau dėl geresnės garsinės kokybės, kadangi jums pasiūlo aiškų garsą su lygiu bosu su šitomis ausinėmis. Nors jie gali būti truputį griozdiški tam, kad aprūpintų, jie yra labai patogūs.