Jūs galite sumokėti trumpalaikę paskolą po Kalėdų?

Tai yra metų laikas, kai mes galime visi gauti nedaug gaiduką, laimingą dėl kreditinės kortelės, ir ieškoti giliai į finansines atsargas. Iš tikrųjų, keliems, Kalėdų pakankamai, kad pastumtų juos į raudoną spalvą, kas ketina rasti papildomus finansus kitur. Yra daug pasiekiamo skolinimosi pasirinkimo; vis daugiau ir daugiau, nors, daugelis pasisuka į trumpalaike paskola, kad pasiektų greitą sunkią padėtį. Bet jūs galite užmokėti trumpalaikę paskolą po Kalėdų?

Gerai, daug priklausys nuo dviejų labai svarbių faktorių:

1), Kai jūs kreipiatės dėl trumpalaikes paskolos 2), Kokį skolintoją jūs nusprendžiate pasiskolinti nuo
To priežastis yra labai paprasta; daugumos mokėjimo dienos paskolos kompanijų neleis jums nueiti už keturių savaičių ar 30 dienų. Todėl, jei jūs kreipsitės lapkritį, greitas kreditas turės būti grąžinta per gruodį.

Kai kurios kompanijos atsižvelgs į ilgesnius skolinimosi periodus, nors, ypač tie, kas ima kasdieninę palūkanų normą. Tačiau, tai nėra pasiekiama visur. Taip, jei jūs žinote jums reikia daugiau kaip mėnesio, kad sutvarkytumėte jūsų finansus, jūs turėsite surasti trumpalaikę paskolą tiekėją, kuris gali pritaikyti jūsų reikalavimus.

Vienas kelias aplink tai tiesiog grąžina trumpalaikę paskolą gruodį ir paskui vėl kreiptis tą patį mėnesį, jei jūsų fondai pradeda nykti vėl. Tačiau, tai nėra rekomenduojama, ypač jei jūs tikėtina tapsite priklausomas nuo skolinimosi vis daugiau, kad apimtumėte jūsų skolą. Jei jūs darote savo sumas, nors ir sugebės apimti pilną kiekį sausį, tai jūs neturite iškęsti jokio ilgalaikio blogo padarinio nuo paskolos.


Šio įspėjimo priežastis yra tokia, kad trumpalaikės kreditas yra brangesnis pasirinkimas negu paprasta kapsules asmeninė greitas kreditas. Kol kaina nėra didžiulė, jei jūs tiktai skolinatės mažą kiekį ir grąžinate ją laiku, ji gali skubiai sudėti, serveriai.lt nuolaida jei jūs tikrai tampate priklausomas nuo skolinimosi per daugialypius nuoseklius mėnesius.

Pavyzdžiui, jūs galėtumėte užmokėti 100£, kad pasiskolintumėte 400£, pagrįstus 25 % palūkanų norma. Dabar, jei jūs turėtumėte padaryti tai vieną kartą, ar net kelis kartus, tai neturėtų pagrindinio poveikio jūsų finansams. Tačiau, turi jūs įeiti į daugiau sunkumų ir tęsti pasiskolinti tą patį kiekį, ar net daugiau, tada šitos kainos gali skubiai judėti spirale, palikdamos jus su pagrindiniu skolos palikimu. Tokiu būdu gyvybiškai svarbu, kad jūs įvertinate savo situaciją, pasirinkimas, pasiekiamas jums ir ilgalaikiam poveikiui bet kokio skolinimosi, kurio jūs tikrai imatės.

Didelis daiktas apie trumpalaikes kreditus yra, kad jie yra plačiai pasiekiami. Jūs nesuklupsite, laukdamas sprendimo, ir jums nereikės švarios kredito istorijos, kuri bus priimta. Todėl, jei jūs esate tikroje finansinėje keblioje padėtyje, ir jūsų pasirinkimas atrodo apribotas, tai yra potencialus sprendimas. Tai ypač teisinga zidiniai krosneles aplink Tarpkalėdį, kai laukimas ir išlaidos yra dažnai jų aukščiausiame.

Jei jūs užbaigiate negalėti nupirkti dovanas, dekoravimą ar papuošimus jūsų Kalėdų pietums, jūs galite skubiai naikinti tuo, kas turi būti metų geriausiu laiku. Tai nereiškia, kad jūs turite išeiti iš proto, pirkdami aukščiausios kainos kalakutą, blizgučiai ir žaislai vaikams, bet supratimas jūsų finansinės būklės, kiek jūs galite leisti sau ir kur jūs galite pasiskolinti nuo turi blogiausias vykti būti tikrai rekomenduojami.

Kaip toks, jūs galite labai lengvai grąžinti savo mokėjimo dienos paskolą po to, kai Kalėdos yra padarytos ir valytos. Tai duos jums laiką gėrėtis visu šventiniu periodu ir sujungti tiltu jūsų visaapimančias kainas į Naujuosius Metus.

Leave a Reply