Kaip išvengti problemų su žemomis palūkanų paskolomis

Aš nežinau apie jus, bet šis 2008 iki 2009 nuosmukis iš tikrųjų užmuša mane! Bedarbystė šauna per stogą, ir kreditų rinkos visiškai užšaldė ir nerodo jokių atšildymo ženklų bet kuriuo metu netrukus. Vyriausybė išgelbėjo bankus, ir jie turi daug pinigų, kad paskolintų lauke… problemą, yra, jie neskolina!

Tai privedė prie reikalingumo alternatyvių būdų kūrimo pasiskolinti pinigų. Kai kuriais atvejais mes pamatėme padidėjimą skolinimo tarp draugų ir šeimos narių. Nėra visiškai nieko neteisingai su pasiskolinimu pinigų nuo šeimos nario ar draugo, iki tol, kol jūs darote tai teisingai ir vengiate šitų spąstų, kuriuos aš ketinu aptarti šiame straipsnyje šiandien.
Nėra nieko neteisingai su skolinimu pinigų draugui ar šeimos nariui, bet jūs turite palaikyti tam tikrus formalumus, kad padarytumėte paskolą teisėtą IRS akyse. Tai reiškia daugiausia, kad jūs turite įkrauti palūkanas. Ne tiktai jūs turite įkrauti palūkanas, bet jūs turite paimti tam tikrą palūkanų normą, kitaip IRS laikys paskolą dovana ir apmokestins jus ant jos. Atgal senas dienas prieš 1984 tėvai galėjo padaryti nepalūkanines kreditus, ar žemiau rinkos kainos palūkanų norma skolina jų vaikams, bet ne daugiau ne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra kai kurios išimtys, jei jūs darote paskolą 10,000$ ar mažiau šeimai ar draugams, apskritai kalbant jūs galite išeiti su įkrovimu žemai ar jokiomis palūkanomis iki tol, kol jūsų šeimos narys, ar draugas nenaudoja kreditas, kad investuotų kapitalą į kažką. Svarbu pažymėti, kad paskolų skaičius nėra svarbus, kas svarbu, yra bendroji suma, kurią jūs paskolinote vienam asmeniui. Prašom nemanyti, kad jūs galite pasiekti aplink 10.000$ ribą, skolindamas asmenį keturios kreditas 5000$ kiekvienas. IRS prideda visas kreditus kartu ir mato, kad jūs paskolinote jiems 20.000$, kuris yra virš ribos jokioms palūkanų normos paskoloms.

Taip, kokia palūkanų norma jūs turite įkrauti juos? Apskritai kalbant jūs turite įkrauti juos einamoji rinkos palūkanų norma, ar IRS palūkanų norma. Jūs galite surasti šią normą, pradėdamas paiešką ant IRS žiniatinklio svetainės bet kuriuo laiku. Kiti spąstai, kad išvengtų krauna per daug palūkanų. Tikėkite tuo ar ne, dauguma valstybių turi įstatymus prieš lupikavimą, kuris krauna per daug palūkanų. Priklausomai nuo jūsų valstybės, palūkanų norma gali būti taip žema kaip 9 %. Tai reiškia, kad jūs negalite įkrauti daugiau kaip 9 % su palūkanomis, teisiškai kalbėjimu. Pasitikrinkite aplink savo specifinę valstybę todėl, kad kiekviena pavieniui valstybė keičiasi. Tai yra, kodėl, jei jūs kada nors norėjote žinoti, dauguma bankų ir kreditinės kortelės kompanijų yra headquartered Delavere. Delaveras turi labai aukštas lupikavimo palūkanų normas, kuris yra, kaip kreditinės kortelės kompanijos išeina su jūsų įkrovimu 20 ar 30 % palūkanos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad sužinotumėte jūsų valstybės lupikavimo palūkanų normos ribą, pradėkite paiešką Google. Tik surinkite savo valstybės vardu ir žodžiais "lupikavimo palūkanų normas", ir jūs surasite sąrašą iš tikrųjų skubiai.

Mes galime būti nuosmukyje, bet mes vis dar turime užmokėti už daiktus, kad mes ne visada turime pinigus, kad padarytume tai. kreditas nuo draugų ir šeimos narių yra kartais paskutinis pasirinkimas, pasiekiamas mums. Tik būkite įsitikinę jūs laikotės šitų kelių patarimų, ir jūs būsite tik puikus.