Kaip neapsigauti perkant automobilių dalis

Dalys automobiliamsKad ir kokį automobilį pirktume, vis tiek kartais jo pirkimą galima prilyginti katei maiše, jeigu tai ne mašina tiesiai iš salono. Kartais net ir brangus automobilis, paaiškėja, jau turi gedimų, ir automobiliudalys24.lt bei kitokiose parduotuvėse tenka ieškoti naujų dalių, vežti mašiną pas meistrus. Tačiau šis apsigavimo scenarijus, kai nusiperkame katę maiše, ir ta katė ne tokia ir įspūdinga, gali kartotis ir mažesniame lygyje. Kokiame? Perkant dar tik pačias auto dalis. Jeigu norite, kad nusipirktos automobilio dalys nenuviltų, turite taip pat laikytis keleto principų. Štai patarimai, kurie galbūt padės turėti norimas auto dalis be defektų.

Nepirkite turguje

Turguje perkant jūs labai rizikuojate. Nežinote, iš ko perkate, neturite jokių garantijų. Be to, tikriausiai perkate pas pardavėją, kuris yra atidirbęs savo pardavinėjimo taktikas, todėl greitai ir lengvai gali jus priversti įsigyti net ir tai, ko jūs nelabai norite. Turite planą pasidairyti po auto dalis, o vėliau pirkti, arba ne, palyginti jas tarpusavyje? Gal pardavėjas padarys jums tokį subtilų spaudimą, kad iškart pirksite viską, ką jis turi, net nebandydami ieškoti kažko geriau. Kadangi turguje gali atsistoti iš esmės bet kas, jūs netgi galite gauti vogtos mašinos dalis, ar kažką kito nešvariai gauto. Todėl tai pats rizikingiausias būdas pirkti.

Nepirkite pagal skelbimus

Pirkimas pagal skelbimas yra panašus į tą patį turgų, tik čia nebus pardavėjo spaudimo, taigi, turėsite daugiau laiko apmąstyti savo sprendimą, išsirinkti tai, kas atrodys geriausia. Visgi, kažin ar to „gero“ bei geriausio rasite tikrai labai daug, nes, kaip minėjome, skelbimai taip pat yra nelabai patikimas dalykas, nes ten autodalims tikrai negausite jokių garantijų.

Ieškokite naujų

Patariama visada siekti surasti naujas, kokybiškas auto detales. Senos gali turėti jau ir kokių nors defektų, nuzulimų, problemų. Tad geriausia yra eiti į elektroninę parduotuvę ir ieškoti naujos dalies. Tokiu būdu jūs pagerinsite automobilio, kurį taisote, būklę, ir galėsite labai greitai pamatyti, kaip jis darosi vis geresnis. Be to, nauja dalis turės ir garantiją.

Pasitarkite su specialistais

Visgi jums reikėtų pagalvoti apie tai, kad tokius pirkinius reikia pirkti kartu su specialistais. Jeigu turite pažįstamą, kas dirba automobilių remonto srityje, pabendraukite su tuo žmogumi. Jis jums gali patarti, kokios markės, už kokią kainą pirkti detalę, ir tai padės jums geriau išsirinkti bei nesuklysti.