Kaip rinktis duris namams?

KambariaiNetinkamai pasirinktos kambario durys gali sugadinti net ir kruopščiausiai kurtą interjerą. Jeigu nežinote, kokias duris rinktis savo kambariui ar namams, tai apsilankykite čia ir sužinokite apie galimą pasirinkimą. Daugiau informacijos pateikiama https://www.kambariodurys.lt/grindjuostes/mdf-padengtos-ekofaneruote interneto svetainėje.

Šiuo metu yra labai daug įvairių durų. Galima rinktis tiek iš visiškai natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medienos, tiek ir rinktis nenatūralias medžiagas, kaip laminuota medžio drožlių plokštė. Labai svarbu renkantis medžiagas pasirinkti ne tik pagal kainą, bet ir pagal tinkamumą interjerui. Kartais daroma labai didelė klaida, kai pasirenkamos netinkamos medžiagos t.y. neatsižvelgiama į tai, kokios medžiagos vyrauja interjere. Pavyzdžiui, visi baldai yra natūralios ąžuolo medienos, ąžuolo parketas, o durys perkamos laminuotos medžio drožlių plokštės su ąžuolo raštu. Tikrai toks pasirinkimas nėra geras. Taigi, žinodami tai, galėsite atsižvelgti į tai, kas jums labiausiai tiks.

Taip pat reikia atsižvelgti ir į interjere vyraujančias spalvas. Dažnai pirkėjai net nežino prie ko derinti durų spalvas. Geriausia būtų rinktis paprastus derinimo būdus, o jeigu norisi kažko neįprasto ar sudėtingesnio, tai reikia kreiptis pas interjero dizainerius. Jie jums padės viską tinkamai pasirinkti ir suderinti. Šiuo metu yra daug durų spalvų. Rekomenduojama jas derinti prie grindų spalvos arba prie baldų spalvos. Pagalvokite, prie kokių daiktų ar apdailos galėtumėte priderinti durų spalvas. Peržiūrėkite kokių spalvų būna durys, pavyzdžiui, apsilankykite čia. Tuomet galvokite, kurios spalvos tinkamos jūsų interjerui. Jeigu kyla klausimų, tai galima kreiptis ne tik į interjero dizainerius, bet ir į durų pardavėjus. Jie jums taip pat galės padėti pasirinkti tinkamai.

Šiuo metu dažnai pirkėjai ieško pigių durų ir pamiršta apie kokybę. Jeigu jums svarbu, kad durys būtų ne tik puikiai derančios prie interjero, bet ir ir patvarios, tai reikia ieškoti, kuriose parduotuvėse yra parduodamos kokybiškos durys. Dabar viskas daug paprasčiau, nes galima internetu greitai sužinoti apie durų gamintojus ir kurie iš jų yra tie, kurie gamina tikrai kokybiškas duris. Jeigu internetu nesinaudosite, tai eikite į parduotuves, kuriose prekiaujama durimis ir peržiūrėkite pasiūlymus. Žinoma, tuo pačiu žiūrėkite ir į kainas, nes pamatę, kiek kainuoja kokybiškos durys pas skirtingus pardavėjus, galėsite žinoti, kur yra jums tinkama kaina. Taigi, vienu metu galite taupyti laiką paieškoms ir surasti tinkamas duris savo namams.