Kaip tinkamai dažyti plaukus namuose?

Šiais laikais kiekvienas ir kiekviena gali turėti tokios spalvos plaukus, kokie jiems labiausiai patinka. Svarbiausia yra įsigyti geros kokybės dažus, kad plaukas būt ne tik norimos spalvos, tačiau taip pat ir gyvybingas bei elastingas.

Žinoma, dažniausiai daugiau dėmesio reikalauja plauku dazymas sruogelemis, tačiau net ir tokiu atveju tikrai galima džiaugtis nuostabiais plaukais, kurie bus gražiausias Jūsų stiliaus akcentas.

Ne tik dažas, tačiau ir plauko gaivinimas

Daugelis moterų pamiršta apie tai, kad dažas gražiai nuguls ant plauko tik tokiu atveju, jeigu laukas bus užtektinai drėkinamas. Žinoma, tam labiausiai tinka specialios kaukės, kurių komponentai tolygiai įsiskverbia į žmogaus plauką.

DažymasTaip pat siūlome nepamiršti aliejų. Jie dažniausiai ant plaukų yra laikomi ilgiau, tačiau puiku tai, kad vėliau plaukai atrodo labai puikiai, tad galima džiaugtis, kad pavyks ne tik gražiai nudažyti, tačiau taip pat ir reguliariai dažant išlaikyti plauko elastingumą.

Tinkamų dažų pasirinkimas

Taigi, kai plaukai yra gražūs bei gyvybingi – svarbiausia atrasti tinkamus dažus, kurie garantuoja, kad patys plaukai bus tokios spalvos, kaip Jums labiausiai norisi. Žinoma, ne visada labai paprastai pavyksta atrasti tokius dažus, kurie labiausiai tinka, galiausiai, ne visada pakelyje jie atrodo taip gerai kaip kad ant plaukų. Tačiau bet kuriuo atveju paieškos dažniausiai vaisingos skyrus joms laiko.

Tolygus dengimas

O dengimui siūlome naudoti specialias šukas, kurios garantuoja, kad plaukas bus tinkamai padengtas dažais. Ir šiuo atveju jokio skirtumo, ar dažoma bus visa galva, ar tik dalis sruogų. Su specialiomis šukomis viskas kur kas paprasčiau ir greičiau ir visiškai natūralu, kad daugeliui tai yra labai svarbu. Juk tuomet šukuosena bus tokia, kaip Jums labiausiai tinka ir patinka. Gera, kai galima atrodyti taip, kaip kiekvienas labiausiai nori.

Pirmą kartą dažant geriausia keliauti į kirpyklą, kurioje galite sulaukti labai daug naudingų patarimų. Esame tikri, kad geras specialistas padės Jums surasti labiausiai reikalingos plaukų spalvos poreikius ir tuo pačiu patars dėl tinkamų priemonių, kurios geriausiai atitinka Jūsų plauko poreikius.