Kas kuria finansinę netvarką ir kaip pasprukti iš to?

Ekonomika yra nestabilioje valstybėje. Pridėkite apranga prie to prastai valdytus finansus, ir rezultatas yra užbaigta netvarka. Medžiagų ir gamtos turtų kainos kyla, greta nuolatinių augančių sveikatos planų ir mokesčių. Visa tai taip pat kaip kitos išlaidos ir jūs turite nepaprastai plėstą pragyvenimo minimumą. Štai kodėl neteisingi finansiniai sprendimai galėjo pasodinti bet ką su įsiskolinusiu ir blogu kreditu.

Kur kelias turi užbaigti finansinę netvarką? Gerai, tai teisinga nuo magistralės, "pasiekė, kad turėtų visa tai" požiūris! Taip, jei jūs esate linkęs išleisti prabangai, kuri yra už jūsų priemonės ir visiškai nereikalinga, tada jūs netrukus būsite per kraštą monetarily sukėlimas įtampos sau savarankiškai ir jūsų šeimai. Skola tapo nematomu šeimos nariu daugumai Amerikos šeimų, kadangi jie gyveno su ja per daug metų dabar
Tai nėra sveika praktika, bet nėra jokio kelio lauke, kaip labiausiai gyvas nuo atlyginimo į atlyginimą.

Skola lietuviska TV tęsia sukaupti, kai mes negalime kontroliuoti papildomas apsipirkimo linksmybes, kurios yra padėtos ant kreditinės kortelės ir užmirštos. Jei neapmokėtas, palūkanos dėl kreditinės kortelės skolos pradeda susikaupti ir anksčiau, negu jūs žinosite, jūs mokate didžiules mėnesines palūkanas tuo metu, kai pagrindinė skola lieka tą patį. Kadangi sąskaitos kaupiasi, finansinė našta taip pat didėja atitinkamai, ir įtampa – taip pat. Ši įtampa stovėti su didžiuliu finansiniu kelių kontrolės postu yra šalia neįmanoma įveikti.

Kelias Į Atgavimą

Geros žinios yra, kad jūs galite gauti savo finansų kontrolę! Atgavimo procesas pradeda nuo sulėtėjimo ir darymo apskaitą, kas vertinga jūsų gyvenime. Užsirašykite savo vertingus dalykus, pajamas, ir minimalias išlaidas, kurias jūs galite užsitraukti. Supraskite, kur jūsų pinigai eina palyginti su tuo, kiek įeina, ir supaprastinti jūsų poreikį. plastikiniai langai

Jūs turite pasislinkti, ir tam pačiam, jūs turite dirbti ties savo pasirinkimais, ar tai yra įsiskolinusi konsolidacijos agentūra ar paskelbimo apie bankrotą kursas. Kai tik jūs esate pasiruošęs paimti savo pinigų kontrolę, yra, kaip jūs galite sukurti protingą finansinį planą:

* Projektas biudžetas, pagrįstas jūsų pajamomis ir jūsų skola.

* Apribotas nereikalingos išlaidos. Jei jūs nesate domenai karantine iš tikrųjų įsitikinęs, kur visi pinigai eina, tai užsirašykite savo išlaidas. Po kelių savaičių jūs žinosite, kur jūsų pinigai eina. Sutaupykite, kur bebūtų jūs galite, mažindamas pasilinksminimo kainas – nomuoja kino filmą, užuot ėjęs į teatrą, maitinasi namie, užuot pietavęs lauke, ir taip toliau.

* Mokestis skola su dideliu procentų atlygiu iš pradžių. Tada užimkite kitas skolas.

* Nusižudo su jūsų kreditinėmis kortelėmis. Neneškite jų, kadangi jie yra pastovi pagunda padaryti pirkimą.

* Visada turi finansinę paruoštą atsarginę kopiją. Pradėkite statyti tai dabar, jei jūs neturite tokio. Jūs galite padaryti tai, atidėdamas pinigus, kad apimtumėte tris iki šešis pagrindinių išlaidų mėnesius.

* Konsultuojasi su finansiniu ekspertu, kuris gali apžvelgti jūsų finansus ir ateities planus.

Šitie žingsniai tikrai išlaisvins jus nuo finansinės įtampos. Finansinio nenumatyto blogiausio atvejo atveju, greitas kreditas gali būti atšaukta pagrindinių finansų įstaigų dėl blogo kredito. Šiuo atveju, jūs galite norėti svarstyti pavadinimo paskolą. Daug valstybių automobiliniai kabliai per Jungtinių Valstijų pasiūlymo pavadinimą skolina, apimdamos Kaliforniją. Vardas didžiosios dalies Kaliforniečių pasitikėjimo yra Miesto greitas kreditas Greiti Grynieji pinigai yra padarytas prieinamu kreditas gavėjams po tik 15 minučių.

Leave a Reply