Kauno kazino

Kaunas, su beveik 400 000 gyventoju, žaidžia antra smuika gyventojuose, bet daugelis mano, kad tai žavingiau todel, kad tai “tikciau lietuviu” negu Vilnius. Tai yra tikrai vienas iš reikšmingiausiu miestu Lietuvos ir pilnas ne tiktai senos tradicijos, bet taip pat ir namo reikšmingam verslo ir pramoniniam centrui. Tai yra taip pat miestas jaunimo, su daugiau kaip 35 000 studentu, besimokanciu viename iš septyniu universitetu.

Kaunas yra unikalus todel, Žinoma, taip pat buvo Rusijos “lankytoju” ivairiais laikais istorijoje, ir jie taip pat paliko savo pedsakus per visa miesta. Kita didele itaka Klaipedai yra savo pakrantes vieta Curonain Lagunos burnoje, darydama tai namo i daug papludimio namu, aprupinanciu atsipalaiduojancia vieta lošti.

Palanga yra ištisus metus kurortas, bet tai garsu daugiau jo gargždumu per trumpa lietuviu vasara, kuri bega tarp birželio ir rugsejo. Gimstamumo balionai nuo measley 20 000, i sumušima 100 000 ar daugiau, ypac savaitgaliais. Per diena, sunbathers sugeria saule, ir nakti partiniai gyvunai užvaldo. Palanga vasara yra Lietuvos vieta skaicius vienas paleisti ir pasilinksminti.

Mažai demokratinei šaliai, kuri tiktai neseniai buvo laisva nuo griežto sovietu geležinio kumšcio, tai atvyko ilgas kelias per trumpa perioda. Kaunas žino, kaip svarbus turistiniai doleriai yra, ir jie yra trokštantys padaryti žaidima inustry darbu, nors su apsauga, kad sulaikytu ja ir istatymine ir klestincia. Tai yra viena iš puikiai išlaikytu Sportas Kaune paslapciu visame pasaulyje, iki dabar.