Ko pasirašymas asmeninėje paskoloje

Tokiu būdu jūs bandote priimti sprendimą dėl, ar ko pasirašyti ant draugo ar jūsų nario šeimų paraišką greitas kreditasi. Geras jums. Ir net geriau jums, kad jūs nusprendėte auklėti save dėl klausimo iš pradžių prieš susitarimą dėl kažko.

Vienas iš svarbiausių daiktų, kad atkreiptų dėmesį prieš ko pasirašymą už paskolą yra, kad ši greitas kreditas pasirodys ant jūsų kreditingumo ataskaitos ir tiesiogiai paveiks jūsų kredito reitingą. Pasirašymas už paskolą su šeimos nariu ar draugu galėtų būti geriausiu daiktu, kad padarytų tuo laiku, tai galėjo būti skirtumu tarp jų priimtas ar smukdytas tam tikrai greitas kreditasi, bet žinoti, kad tai galėjo taip pat paveikti jūsų gebėjimą, kuris bus priimtas greitas kreditasi toliau žemyn linija, ar bent jau paveikti palūkanų normas, pasiūlytas skolintojo jums

Jūs, kaip pasirašantysis kartu su kitais, turite turėti pilną prieigą prie pranešimo informacijos. Dažnai pasirašantieji kartu su kitais nežinos, kad yra svarstoma problema su greitas kreditas, ir anksčiau, negu jie suprato šią svarstomą problemą, tai jau paveikė ten kredito reitingą neigiamame būde. Visada įsitikinkite, kad skolintojas informuos jus, jei bus kokių nors vėlyvų užmokesčių ar kitų užmokesčio svarstomų problemų su loanee nedelsiant, kaip jie kyla, kad išvengtų šitų tipų neigiamų poveikių ant jūsų kredito reitingo. Jūs galėtumėte net manyti, kad loanee turėjimas (jūsų draugas ar šeimos narys) suteikia jums tvirtinimus, patikrinančius, kad užmokesčiai yra daromi sėkmingai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ko pasirašymas yra didelis pavojus, tokiu būdu būtų geriausia nedaryti įpročio padaryti taip. Nuostabu būti dosnu, tik žinoti tai, į ką jūs įdedate save. Jei jūs nejaučiate, kad jūs esate finansinėje valstybėje, kad ko pasirašytumėte už paskolą, tai nesijauskite darytas spaudimą į darbą taip. Pavojai yra gana dideli kažkam saugioje finansinėje būklėje, tokiu būdu mažesnėje padėtyje, kuris, neužimkite papildomų pareigų už finansus.

Kad toliau sumažintų pavojų kaip pasirašantįjį kartu su kitais asmeninėje paskoloje, būti įsitikinę, kad loanee išėmė skelbimą pažinčių skyrelyje skolina draudimą. Net aplinkybėmis, kurios gali truputį nebūti namie su žmonių kontrole, laukiama, kad užmokesčiai bus padaryti. Šio tipo draudimas gali apimti užmokesčius už komplekto laiką dėl medicinos svarstomų problemų ar atleidimo.

Prieš ko pasirašymą paskoloje šeimos nariui ar artimam draugui, žinoti galimus pavojus į jūsų santykį. Jei piniginės svarstomos problemos turėjo iškilti, santykis galėtų tapti įtemptas. Tai, žinoma, priklauso nuo piniginių svarstomų problemų priežasties, jei jie yra sukelti reikalų lauke su loanee kontrole, tada įsitempia ant santykio, nebūtų kaip aptemptas, tarytum tai buvo iki loanee išlaidų įpročių ar blogos pinigų vadybos. Būkite įsitikinęs, kad tikrinsite, jei kokios nors blogos pinigų vadybos svarstomos problemos priėjo praeityje prieš susitarimą ko pasirašyti greitas kreditasi, jei jie turi tada, tai gali priimti jūsų daug lengvesnį sprendimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai jūs ko pasirašote už paskolą, tik būti įsitikinęs, kad jūs žinote pavojus, ir paėmėte visą atsargumą, pasiekiamą prieš tuos pavojus. Jie nėra tik pavojai į jūsų finansus, bet į jūsų santykį su šeimos nariu ar draugu be to. Įsitikinkite, kad jūs galite leisti sau kainą praleisto užmokesčio, ir kad jūsų santykis gali pasielgti su piniginių problemų įtampa. Ir jei jūs galite, gerai, sėkmė, ir laimingas skolinimas.