Kokius žingsnius jūs turite sekti, kad kreiptumėtės dėl mokėjimo dienos paskolų

Galbūt jūs išgirdote apie mokėjimo dienos kreditus, bet nežinote, kaip nueiti apie kreipimas dėl tokio, ar galbūt jūs dar niekada išgirdote apie mokėjimo dienos paskolą. Tai yra todėl, kad trumpalaikiai kreditai nėra pasiūlyti kiekvienoje valstybėje. Tuo metu, kai jie yra lengvi pasiekti kadangi nėra jokio kreditingumo patikrinimo, jie gali būti lengvai užgaulioti.

Mokėjimo dienos kreditas Procesas

Priežastis tai pavadina "mokėjimo dienos" greitas kreditas yra tokia todėl, kad tai suprojektuojama, kad būtų trumpalaikė greitas kreditas, kuri turi būti sumokėta jūsų kitos mokėjimo dienos. Jei jūs negalite sumokėti to visiškai prie jūsų kitos mokesčio datos, jūs turite bent jau užmokėti palūkanas paskoloje, kad išvengtumėte turėti tai automatically, išimtas iš jūsų banko sąskaitos

Tai yra, kur tai pasidaro sudėtinga. Dauguma žmonių nesupranta, kaip aukštai 16 % palūkanų norma gali būti. Tai yra vidutinis kiekis palūkanų, kurias įkrauna pinigų gavimo pagal čekį vietos. Pavyzdžiui, jei jūs išimate paskolą 300$ ir negalite leisti sau sumokėti to visiškai, jūs turite užmokėti 50$ palūkanas kas dvi savaites. 100$ per mėnesį yra didelė papildoma sąskaita, kad pasamdytų kai kuriems žmonėms.

Tai yra, kodėl jūs turite išvengti trumpalaikių kreditų, jei jūs nežinote 100 % tikrai, kad jūs galite sumokėti tai po dviejų savaičių ar mažiau.

Kas Siūlo Mokėjimo dienos kreditus?

Jūs galite surasti vietas, kurios duoda mokėjimo dienos kreditus, žiūrėdamos geltonuosiuose puslapiuose ar Googling ‘pinigų gavime pagal čekį’. Jūs surasite daug vietų, kurios siūlo kai kurias paslaugas, panašias į banką; tačiau šitos firmos nėra bankai.

Pinigų gavimo pagal čekį kompanijos daugiausia tarnauja, kad gautų pinigus pagal čekį, kadangi jų vardas duoda suprasti. Kai kurie žmonės su blogu kreditu negali ruoštis banko sąskaitai. Jie įmoka įmokas, išskaityti nuo jų tikrinimo, kad gautų panašias paslaugas nuo šitų vietų.

Pinigų gavimo pagal čekį kompanijos gali taip pat pasiūlyti sąskaitos mokestį, registracijos atnaujinimą, ir pašto perlaidas.

Jie gali būti surasti bet kokioje kaimynystėje per šalį. Jie yra populiarūs ir išsaugo klientus dėl greitos paslaugos ir patogumo gamtos, jie suteikia tiems tuos reikalingumo grynuosius pinigus.

Kas būtina, kad kreiptųsi dėl Mokėjimo dienos Paskolų?

Kai jūs mažėsite į pinigų gavimo pagal čekį vietą kreiptis dėl kreditas, jūs turėsite atnešti kelis dokumentus su jumis. Jei jūs nepataikysite tik vienas, jūs būsite išvarytas. Kad išvengtumėte papildomų kelionių, paimkite su jumis:

* asmens tapatybės dokumentas * Socialinės apsaugos Kortelė * Čekių knygutė * Naudos sąskaita * Banko sąskaitos Tvirtinimas * 2 naujausi paystubs

Jei jūs turėsite visus šituos dalykus, jums duos trumpą paraišką, paprastai tik vienas puslapis ilgyje. Pinigų gavimo pagal čekį kompanija paprašys bent jau trijų užuominų, greta jūsų darbdavio telefono numerio. Įsitikinkite, kad jūs sumokate paskolą, ar jie gali kviesti bet kurią šitų užuominų!

Mokėjimo dienos kreditas Patarimai

Neišimkite daugiau pinigų, negu jūs galite leisti sau sumokėti. Tik todėl, kad jūs galite pasiekti iki tam tikro kiekio, neturite galvoje, kad jūs turite išimti pilną kiekį.

Jei jūs užstringate su ciklo mokėjimo palūkanomis ir negalite išeiti, jūs galite prašyti atsiskaityti su savo greitas kreditas keturiuose lygiuose užmokesčiuose. Tačiau, tai gali reikšti, kad jūs negalite pasiskolinti vėl iki metų.

Ieškokite pinigų gavimo pagal čekį kompanijų, kurios siūlo nulines palūkanas pirmą kartą trumpo termino kreditai. Tiktai jūs galite apsispręsti, jei jums reikia pinigų blogai pakankamai, kad užmokėtumėte aukštą palūkanų kiekį. Jei jūs turite blogą kreditą, tai gali būti jūsų vieninteliu pasirinkimu nepaprastiems gryniesiems pinigams, bet įsitikinti, kad jūs žinote, kad jūs galite sumokėti tai! Trumpalaikiai kreditai yra lengvi pasidaryti, bet ne visada lengvi pasprukti.