Kur randami pigiausi kreditai

Greitieji kreditams šių laikų žmonėms yra tikrai svarbūs. Daugybė žmonių kasdien naudojasi greitųjų kreditų įmonių paslaugomis, norėdami greitai gauti pinigų nenumatytiems atvejais. Pasiskolinti pinigų gali prireikti tuomet, kai staiga prireikia odontologo paslaugų, kitoms gydymo išlaidoms padengti, taip pat, kai norime pirkti didesnį pirkinį, kuriam galbūt taikoma nuolaida, kurios nesinori pražiopsoti. Gali būti, kad sugedo jūsų kompiuteris, kurį naudojate savo darbui ir pinigams uždirbti. Tokiu atveju greitasis kreditas yra puiki išeitis gauti lėšų naujam kompiuteriui. Taip pat greitieji kreditai naudojami ir atostogų išlaidoms padengti, kai tiesiog pritrūksta pinigų pirkiniams ar mokesčiams sumokėti, taip pat ir kitais nenumatytais atvejais.

Kaip pasirinkti greitąjį kreditą

Visgi, kai renkamės greitąjį kreditą, kad ir kokia priežastis būtų, ieškome būtent pigiausių kreditų. Kam jau teko skolintis pinigų iš kreditorių, tikriausiai žino, kiek daug kredito įmonių veikia Lietuvoje. Tad reikia kažkaip išsirinkti vieną, kuri duos pigiausią kreditą. Ar tai lengva padaryti? Tiesą sakant, ne itin, mat reikia peržiūrėti daugybę internetinių svetainių ir pažiūrėti, kokias sąlygas, kokias palūkanas siūlo skirtingi kreditoriai. Pigiausi kreditai gali būti suprantami įvairiai – ar tai mažos palūkanos, ar tai kreditai su nuolaidomis, ar visai nemokami kreditai. Tad kaip gi surasti tuos pačius pigiausius kreditus ir kaip pasirinktį tą kreditorių, kuris gali pasiūlyti klientui palankiausias sąlygas?

Greitųjų kreditų pasirinkimas yra sunkus, kai yra tokia didelė įmonių, teikiančių šią paslaugą, konkurencija. Laimei, yra internetinių svetainių, kurios leidžia palyginti skirtingų kreditorių siūlomas sąlygas, palūkanų dydžius, kredito limitus, grąžinimo terminus. Radus tokią svetainę, kreditą išsirinkti gali būti visai nesunku. Greičiausiai ieškokite mažiausių palūkanų ir tai yra natūralu Tačiau kartais verta pasigilinti dar labiau ir paieškoti akcijų, kurias siūlo įvairūs kreditoriai.

Štai viena populiari akcija ar greičiau reiktų sakyti, taisyklė yra tokia, kad pirmasis kreditas klientui išduodamas nemokamai. Tokį pasiūlymą galima ne iš vieno ir ne iš dviejų kreditorių. Ar gali būti pigesnis kreditas? Tiesą sakant, net ir nemokamų kreditų kainos gali skirtis. Kai kurios kredito įmonės ima sutarties sudarymo arba, kitaip sakant, administravimo mokestį. Kitos įmonės šio mokesčio netaiko, todėl galima pasirinkti tą kreditorių, kuris kreditą suteikia visiškai nemokamai.

Tačiau, skolinantis iš to pačio kreditoriaus antrą kartą, kreditas jau nebūtina bus pigiausias. Galbūt pigiausi kreditai yra tose įmonėse, kurios neduoda nemokamų kreditų? Tai yra, jei skolinsitės antrą kartą iš kreditoriaus, kuris suteikė pirmąjį kreditą nemokamai, antras kreditas gali turėti didesnes palūkanas, nei siūlo kiti kreditoriai. Tad jei jau vieną kartą pasiskolinote iš tam tikros įmonės, neskubėkite vėl iš jos skolintis, neperžiūrėję, ką siūlo kiti kreditoriai.

Pigiausias būdas gauti greitųjų kreditų būtų kaskart skolintis vis iš kito kreditoriaus, kuris siūlo pirmąjį kreditą nemokamai. Žinoma, taip negausite 10 – ies nemokamų kreditų, tačiau bent jau kelis pirmus kartus sutaupysite pinigų. Tačiau prieš tai pagalvokite, ar norite net kelioms įmonėms pateikti savo asmenims duomenis, elektroninio pašto adresą, telefoną. Gali būti, kad vėliau jus atakuos elektroniniai laiškai ir sms žinutės su kreditų pasiūlymais. Todėl kartais yra paprasčiau turėti reikalų tik su vienu kreditoriumi.

Kokias sąlygas siūlo greitųjų kreditų įmonės?

Jei nerandate, kas teiktų nemokamus kreditus, pasidairykite akcijų. Kadangi greitųjų kreditų įmonių konkurencija yra išties didelė, kreditoriai varžosi tarpusavyje, norėdami gauti klientus. Taip kuriamos įvairios akcijos, kuriomis siūlo pasinaudoti. Pavyzdžiui, 50 % nuolaida pirmajam kreditui. Kitos akcijos gali būti tokios, kad leidžiama kreditą grąžinti anksčiau, už jį nepermokant arba leidžiama pratęsti grąžinimo terminą. Pažiūrėkite, kokias akcijas siūlo įvairūs kreditoriai ir pasirinkite jums tinkamiausias.

Kai kurie kreditoriai gali pasiūlyti ir įdomesnių akcijų. Pavyzdžiui, jei pakviesite draugą pasiimti kreditą ir jis tai padarys, galite gauti premiją iš kreditoriaus – keliolika eurų. Prieš kelis metus tai buvo itin populiarus greitųjų kreditų įmonių reklamavimo būdas, naudingas tiek klientui, tiek kreditoriui. Pasidomėkite, ar dar yra tokių pasiūlymų ir galbūt ne tik sutaupysite, bet dar ir uždirbsite iš savo pirmojo kredito.

Pigiausi greitieji kreditai nebūtinai yra prioritetas, renkantis kreditorių. Kai kurie kreditoriai siūlo palankesnes išsimokėjimo sąlygas ir klientams tai galio būti svarbiau, nei palūkanų dydis. Štai yra kreditorių, kurie leidžia atidėti kredito grąžinimą. Dažniausiai, kai atidedamas įmokų mokėjimas, reikia papildomai sumokėti palūkanas už tuos mėnesiu, kuriais nemokamos įmokos. Dažniausiai kreditoriai leidžia atidėti mokėjimą mėnesiu ar dvejais.

Kitas pasirinkimas, kai pritrūksta pinigų įmokai sumokėti, yra kredito grąžinimo termino pratęsimas. Jei pratęsite terminą, natūraliai gausis, kad sumažės jūsų mėnesinės įmokos kreditoriui. Tiesa, turėkite omenyje, kad tokiu atveju gali prisikaupti didesnės palūkanos. Tačiau tai visgi yra puiku išeitis, kai nenorima turėti įsiskolinimų kreditoriui, kas gali neigiamai paveikti jūsų kredito istoriją ir sukelti sunkumų skolinantis ateityje. Todėl, prieš skolindamiesi iš kreditoriaus, pažiūrėkite kokias sąlygas ir lengvatas kreditorius siūlo, atkreipkite dėmesį į tai, kas jums gali būti naudinga ir pagal tai rinkitės kreditorių. Taip sumažinsite riziką ir skolinimasis sukels mažiau galvos sukimo.

Kaip gauti pigų greitąjį kreditą

Pigiausi kreditai dažniausiai gaunami teikiant paraišką internetu, nes paieška internete yra greičiausiai būdas palyginti kreditų kainas ir rasti geriausius pasiūlymus. Greitieji kreditai išduodami prisiregistravus kreditoriaus internetinėje svetainėje. Tą padaryti labai paprasta, nes daugeliu atveju kreditorius nereikalauja pateikti savo pajamų ar išlaidų dydžių. Paprastai žmogaus tapatybė patvirtinama įvedus asmens kodą arba pervedant kreditoriui 1 euro centą, kas kreditoriui suteikia visus reikiamas duomenis apie jus, įskaitant ir jūsų banko sąskaitos numerį. Taip kreditorius gali pervesti pinigus. Procedūra labai paprasta ir trunka vos kelias minutes. O pinigai taip pat gaunami labai greitai.

Yra ir kitų būdų gauti greitąjį kreditą, tai yra, kai kurių prekybos centrų kasose, loterijos Perlas terminaluose ar Paypost kioskuose. Tuomet reikės ateiti su pasu, banko sąskaitos numerio. Žinoma, tai užtruks gerokai ilgiau, nei teikiant paraišką internetu, tačiau, jei nesinaudojate elektronine bankininkyste, tai yra būdas gauti greitąjį kreditą.

Kaip grąžinami greitieji kreditai? Viskas vyksta labai paprasta. Gavę kreditą, dažniausiai gaunate ir mokėjimą planą, kuriame nurodyti įmokų dydžiai ir datos, kuomet įmokas reikia sumokėti. Tuomet, naudodamiesi elektronine bankininkyste sumokate visas įmokas, su tokia mokėjimo paskirtimi, kokią nurodys jūsų kreditorius.

Vėlgi, jei nesinaudojate elektronine bankininkyste, turėsite sumokėti įmokas ten pat, kur gavote kreditą. Kartais tą galima padaryti ir spaudos kioskuose. Mokant grynaisiais pinigais, reikės atsispausdinti kreditoriaus atsiųstą mokėjimo lapą, kuriame bus ir bar kodas. Pardavėjas, nuskaitęs bar kodą, galės priimti jūsų pinigus ir įmoka bus sumokėta.

Kaip matote, tiek kredito gavimas, tiek jo grąžinimas yra paprastos procedūros ir jas gali atlikti kiekvienas, kuris atitinka kreditoriau keliamus kriterijus. Dažniausiai tai tebūna kliento amžiaus apribojimas ir gera kliento kredito istorija. Jei šiuos reikalavimus atitinkate, galėsite drąsiai kreiptis į kreditorių ir pateikti jam paraišką.