Mobilusis telefonas

Mobilusis telefonas – įrenginys, be kurio jau eilę metų nekeliame kojos iš namų. Jis mūsų kasdienis palydovas darbe, parduotuvėje, sporto klube ar net paplūdimyje. Kasdieniu mūsų palydovu jis tapo ne šiaip sau. Tokį statusą mobilieji telefonai užsitarnavo todėl, kad su jais yra be galo lengva bet kada ir bet kur susisiekti su žmonėmis iš viso pasaulio.

Vis dėl to, technologijoms kiekvieną dieną į priekį šuoliuojant didžiuliais šuoliais, mobiliaisiais telefonais vis dar negalime bendrauti nemokamai. Dėl mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjų pastangų neprarasti savo pajamų šaltinio, jie niekaip nesumažina paslaugų kainų iki apvalaus nulio. Dažniausiai paslaugų kainos nebūna labai didelės, todėl jomis nesiskundžiame. Tačiau taip būna ne visada.

Labiausiai šių paslaugų didžiules kainas mato keliautojai. Pakanka išvažiuoti iš Lietuvos, nors ir į artimą užsienį, ir į telefoną ateina keletas trumpųjų žinučių su naujais paslaugų tarifais. Daugumą iš mūsų tokie tarifai tiesiog baugina ir mes visais įmanomais būdais stengiamės išvengti būtinybės naudotis mobiliuoju telefonu. Tačiau kodėl mes turime save taip varžyti?

Yra vienas labai paprastas būdas, net ir būnant užsienyje bendrauti puikiomis sąlygomis. Kiekviena šalis turi mažiausiai tris išankstinio papildymo korteles, kurių paslaugų tarifai toje šalyje ir tiesiog patrauklūs ir visiškai nebauginantys. Atrodytų, kad galėtume savęs visiškai nevaržyti ir tiesiog nusipirkti tokią kortelę, bet yra vienas aspektas, dėl kurio mes retai taip pasielgiame.

Kiekvienas iš mūsų paprasčiausiai negali išjungti savo pagrindinės sim kortelės, nes bet kada gali sulaukti svarbaus skambučio ar trumposios žinutės. Būtent dėl to, mes išvykę į užsienį ir nenusiperkame kurios nors iš išankstinio papildymo kortelių. Džiugi naujiena yra ta, kad jau dabar galima šį trugdį labai paprastai panaikinti. Tam puikiai pasitarnauja „Dual-Sim“ mobilieji telefonai, apie kuriuos užkietėję keliautojai jau tikrai yra girdėję. Šie, palyginus visai neseniai atsiradę, mobilieji telefonai turi naują, labai naudingą ir praktišką funkciją – jie vienu metu gali talpinti dvi sim korteles leisdami naudotis visomis abiejų kortelių galimybėmis.

Vadinasi, turint tokį telefoną, nebereikia rūpintis, kad kelionės į užsienį metu savo pagrindinę kortelę pakeitus laikina išankstinio papildymo kortele praleisime svarbų skambutį. Į dual-sim telefone esančią laisvą sim kortelės vietą pakanka įdėti naują kortelę ir be jokių problemų sulauksime skambučių į senąją kortelę bei galėsime pigiai bendrauti užsienyje su naująja.

Dual-Sim mobilieji telefonai – ne tik puikūs palydovai kelionių metu, bet ir labai geras pasirinkimas Lietuvoje. Žinant, kad Lietuvos mobiliųjų tinklų kompanijos siūlo labai įvairius mokėjimo planus, lengva pastebėti, kad labiausiai sutaupyti galima derinant juos. Čia ir vėl į pagalbą ateis dual sim telefonas – juk dabar taip paprasta naudotis dvejomis kortelėmis vienu metu.