Turite skolų ir neturite darbo? Jums padės refinansavimas

Yra dvi didžiausios finansinės problemos, kurių žmonės negali pakesti. Pirmiausia tai yra skolos. Dėl jų žmonės nemėgsta finansininkų, bankininkų ir kitų žmonių, kurie dirba su pinigais ir paskolomis. Niekas nenori būti įsiskolinę, nes tai yra įsipareigojimas, kuris yra kaip koks priminimas dėl žmogaus nesekmių.

PaskolosAntras toks dalykas yra darbo neturėjimas. Tai labai artimai susiję su įsiskolinimais, nes tai irgi finansinis dalykas. Kai nėra pinigų, tai irgi nėra taip pat smagu. Bet blogiausia, kad tai gali tapti užburtu ratu, kai darbo neturėjimas priveda prie paskolų, o paskolų neina grąžinti, nes nėra darbo. O kadangi nėra kaip paskolų grąžinti, tai reikia ir toliau skolintis. Taip ir gaunasi toks užburtas ratas. Bet gera žinia yra tokia, kad paskolos bedarbiams nebėra tokios pat kaip anais laikais. Dar gal vyresni iš jūsų prisimena, kad būdavo įmanoma gauti paskolą bedarbiui su nuliu pastangų. Ateidavai, parašą uždėdavai ant sutarties ar kitokį kažkokį formalumą sutvarkydavai ir turi pinigų bent kuriam laikui. Niekas neklausdavo ir niekam neįdomu buvo ar tu ten turi darbų ar neturi. Svarbiausia buvo jiems išduoti kuo daugiau paskolų, o kas ten jau jas gauna, tai jiems vienodai švietė. Todėl ir paskolos bedarbiams būdavo išduodamos kaip ir visi kiti greitieji kreditai.

Bet laikai keičiasi ir su kiekvienais metais atsiranda visokiausių naujovių, kurias ten reikia įvesti, nes kitaip nebeišeina. Tai dabar su paskolomis nedirbantiems yra taip. Sugriežtino tvarką, taip sakant. Galėtumėt pagalvot, kad panašiai atsitiko ir su paskolomis įsiskolinusiems, bet va ir ne. Ten tvarka yra dar kitokia ir yra svarių priežasčių kodėl jos niekas nekeitė ir nenori keisti. Nes tokios paskolos nėra panašios paskoloms neturintiems darbo nors taip gali pasirodyti neįgudusiai akiai žiūrinčiai iš toli.

Paskolos įsiskolinusiems asmenims yra išduodamos, nes tai nėra toks pat rizikos veiksnys. Galima pagalvoti, kad įsiskolinęs žmogus irgi toks pat nemokus kaip nedirbantis ir skolos negrąžins. Bet čia reikia suprasti svarbų skirtumą. Kai mes kalbame apie paskolas įsiskolinusiems asmenims, tai mes kalbame apie refinansavimą, kuris leidžia padengti turimas skolas, turimus įsipareigojimas ir viso to galutiniame rezultate mokėti mažesnę bendrą sumą. Palūkanos yra sumažinamos per tokią "machinaciją" ir taip susidaro mažesnė suma. Todėl tokių paskolų skoloms padengti, t.y. refinansavimo niekas ir nenori uždrausti, nes jis netrukdo padengti skolas, bet padeda tą padaryti.

Net jei neturite darbo galite kreiptis gauti refinansavimui, nes yra nemaža tikimybė, kad tą padaryti pavyks. Šimtu procentu garantuoti negalime, bet tai yra viena iš tokių paskolų, kurią išduoda ir bedarbiams. Kitos paskolos nedirbantiems jau yra sunkiau išduodamos, todėl geriausia yra bandyti su refinansavimu.