Kada nesuteikiamas greitas kreditas

PaskolosNors kai kuriems žmonėms labai trūksta pinigų ir jie nesuduria galo su galu, paskolos kartais jiems tiesiog negali būti suteikiamos. Tam visuomet yra aiškios, pagrįstos priežastys, ir štai jums atskleidžiame kelias apie tai, kodėl kartais kreditai tiesiog negali būti suteikiami.

Per maža mokėjimo galia

Kadangi paskolos yra finansiniai įsipareigojimai, tai tas, kas skolina, renkasi atsakingai žmones, kuriems pinigus duoda. Jūs juk nenorėtumėte savo pinigų mesti bet kur į šalį ir tikėtis, kad iš to jums iškart užaugs pelnas? Taigi, ir kreditų skolintojai turi savo gana aiškius ir nemažus kriterijus tam, kaip ta paskola turi būti suteikiama ir gaunama. Kai kiekvienas klientas užpildo paraišką dėl kredito suteikimo internetu, kai jis pasinaudoja kreditų skaičiuokle, kai perveda 1 centą, jis suteikia leidimą prisijungti prie įvairios skaitmeninės konfidencialios informacijos. Kredito teikimo bendrovei nėra labai įdomūs kliento asmeniniai reikalai, ir darbuotojai nesėdi akių paskandinę į kompiuterį. Šį darbą atlieka tam tikros programos, kurios remdamasis tam tikrais algoritmais, greitai analizuoja ir tiria tai, kaip yra atliekami visokie mokėjimai. Pirmiausiai žiūrima į žmogaus mokumo galią. Ji nustatoma pagal tai, kokios žmogaus pajamos ir išlaidos. Jeigu žmogaus pajamos yra nuolatinės, oficialios, tai jis jau iškart turi didesnį šansą gauti paskolą, kreditus. Jeigu žmogaus pajamos yra didelės, juo geriau. Tada iš pajamų yra atimamos išlaidos. Yra standartinė formulė, pagal kurią apskaičiuojama, kiek neva žmogui reikia pinigų per mėnesio tam, kad jis išsilaikytų. Mažamečių vaikų, šeimos turėjimas tą būtiną gyvenimui užtikrinti sumą gerokai padidina. Galų gale, žiūrima į tai, kiek pinigų kas mėnesį tenka atseikėti kitiems kreditams ir paskoloms. Taigi, greitai galima pamatyti, ar žmogui, norinčiam gauti paskolą, galima ją suteikti. Jeigu pasiskolinus kreditą ir grąžinant jį nustatytu grafiku, žmogus negali pragyventi, tai niekas to didelio kredito jam ir neteiks. Tokios yra taisyklės. O kredito teikimo suma taip pat skaičiuojama pagal tai, kiek žmogui lieka.

Bloga finansinė istorija

Kitas dalykas, kuris gali pakišti koją, norint greitojo kredito – kitos senesnės paskolos ir prasta finansinė istorija. Jeigu matosi, kad žmogus dažnai vėluoja kažką atsiskaityti (tiek paskolas, tiek pirkimus išsimokėtinai ar paprasčiausiaskomunalines, komunikacijų paslaugas), tai rodo jo prastą mokumo koeficientą. Net jeigu jis tuo metu pradelstų mokėjimų neturi, o buvo jų anksčiau. Tai irgi užkerta kelią.