Penki mitai dėl 100 % garantavo, kad blogas kredito skelbimas pažinčių skyrelyje skolina

Jūs turbūt išgirdote šią trukmę, bet jūs iš tikrųjų žinote tai, ką ji reiškia? Tai yra svarbiausia frazė bet kokio skolintojo žodyne, kas daro asmenines kreditus. Žinoma, kiekvienas skolintojas ant Žemės rutulio mėgsta prielaidą, kad kiekviena greitas kreditas naktinis klubas jis ar ji surašo testamentą būti grąžintas pagal kontraktą, dėl kurio susitariama su kreditas gavėju. Deja, tai ne visada vyksta. Tokiu būdu skolintojai rūpestingai išlygina palūkanų normas, jie įkraus prieš jų galimybę ne užmokėjimą. Sušvelninimas perduoda žinutę daryti nuostolius mažiau skausmingus. Taip, matematika reiškia – kuo žemiau kredito rezultatas, tuo aukščiau palūkanų normos.
Pavojaus Nustatymas

Daug faktorių yra skolintojų prote, kadangi jie žiūri į grąžinimo galimybes: Pirma, kreditas kiekio prašo. Du, kreditas gavėjo kredito rezultatas. Trečia, tipas kreditas – gautas ar negarantuotas. Gautos kreditas yra gautos dalies vertingo turto – nekilnojamasis turtas, akcijos ir obligacijos, net vėlyvas pavyzdinis automobilis – taip, turi jūs finansinių įsipareigojimų nevykdymas, skolintojas gali užgrobti turtą ir parduoti investavimas jį, kad apimtų kreditas kainą. Kad ir kada jūs girdite šį žodį – trukmė – tai reiškia sąlygas atmokėjimo – užmokėtas kiekis ir užmokesčių laiko parinkimas.

Mitai 100 % Garantuotos kreditas

Kadangi jūs galite pamatyti, beveik neįmanoma pasakyti, kad greitas kreditas yra garantuoti 100 %. Tai ypač teisinga blogai kredito greitas kreditasi. Bet, jei jums reikia grynųjų pinigų, ir jums reikia jų greitai, tai yra būdas nueiti. Anksčiau, negu jūs pradėsite jus ieškojimas, sutvarkykime dar penkis mitus apie 100 % garantuotą blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą.

Pirmas Mitas: Bet koks kreditas gavėjas = Pritarimas

Sužinoję apie, ką naktiniai klubai blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas turi svarstyti, tampa paprasta, kodėl kai kurie kreditas gavėjai yra atšaukti. Garantuoti 100 % yra daugmaž negalimumas. Įstatymas neprieštarauja, kada skolintojas atšaukia kreditas gavėją. Bet, jei jūs žinosite, kur pažiūrėti, jūs galų gale surasite skolintoją.

Antras Mitas: Blogas Kreditas = Atmetimas

Tai taip ne teisinga. Daugybė skolintojų ten specializuojasi pateikime paskolų žmonėms su blogu kreditu. Yra daugelio toje situacijoje. Taip, skolintojai turi kitus faktorius svarstymas už skaičių ant kredito rezultato. Vienas svarbus apsvarstymas bus toks, kiek pinigų jūs išvykstate per kiekvieną mėnesį po to, kai jūs sutinkate savo dabartinį serveriai hostingas įsipareigojimą.

Trečias Mitas: Blogas Kreditas = Didelis procentas

Taip, skolintojai pakels palūkanų normas blogose kredito skelbimo pažinčių skyrelyje kreditase, bet tai ne būtinai reiškia, kad žmonės su blogu kreditu užmokės lupikiškas palūkanų normas. Jei kažkoks įkeistas turtas yra pristatytas, palūkanų normos gali būti žymiai žemesnės.

Ketvirtas Mitas: Vienas Skolintojas = Pasisekimas

Tai yra paslaptis, kad tai vyksta: kreditas gavėjas artėja prie skolintojo ir yra hcg dieta atsisakytas ir paskui pasiduoda. Net žmonės su puikiu kreditu tyrinėja ir pasiūlo sąrašą penkerių iki dešimt skolintojų ir gauna citatas (ar atmetimas) nuo kiekvieno, ir paskui renka geriausią. Jūs turite pasakyti kiekvienam skolintojui, kad jūs gaunate citatas iš kitų. Jūs galite pasiekti palūkanų normos lenktyniavimo viduryje, ir tai būtų didelis.

Penktas Mitas: Blogas Kreditas = Mažos kreditas

Tuo metu, kai daugumai žmonių, siekiančių asmeninės kreditas, turbūt reikia mažos sumos, kad sutiktų nenumatytą blogiausią atvejį, kažkur nuo $100-1.500. Bet, nėra neišgirstama skolintojams, kad tai suteikia kreditus nuo $2.500-10.000. Tik padarykite daug tikrinimo aplink, ir jūs galų gale surasite skolintoją.

Atkaklumas ir Drąsa Išmokės

Nesijaudinkite dėl atsisakymo. Tęskite kreiptis. Atkaklumas ir drąsa padės jums gauti grynuosius pinigus, kurių jums reikia. Tokiu būdu pasidarykite užsiėmęs – skolintojas laukia.

Leave a Reply