Portatyvūs standieji diskai – kaip surasti geriausią portatyvų standųjį diską

Jei jūs panėšėsite į daugumą žmonių šiandien, jūs tikėtina turėsite Įšoriniai kietieji diskai ir video jūsų kompiuteryje ir galbūt keliuose perkeltuose filmuose, ir jūs patiriate savo kompiuterį, turėti lėtą reakcijos laiką. Dauguma nešiojamųjų kompiuterių ir kompiuterių neturi pakankamai erdvės, kad pasielgtų su tuo daug rinkmenų ir tokiu būdu svarbu, kad jūs manote, kad geriausias portatyvus standusis diskas padeda bėdoje. Tačiau, dauguma žmonių yra nelabai geri su Įšoriniai kietieji diskai ir jie tiesiog neturi jokios minties, kas ieškoti kai prieita prie standžiojo disko radimo. Yra keli daiktai, kad svarstytų, ieškodamas geriausio portatyvaus standžiojo disko jūsų situacijai.

Kiek Erdvės Jums Reikia?

Labai svarbu suprasti, kiek papildomos erdvės jums reikia. Tai reiškia, kad jūs galite išsirinkti iš įvairių dydžių, ir kosminis ant portatyvaus prietaiso reiškia, daugiau jūs mokėsite. 1 Terabyte yra dukart dydis 500 gigabaitų ir tokiu būdu jūs turėsite turėti pagrindinį supratimą dėl to, ir žinosite, jei jie yra gana dideli, ar ar jums reikia standžiojo disko su daugiau gebėjimo. Tipiškas didelės skiriamosios gebos paveikslas bus Įšoriniai kietieji diskai Tai reiškia, kad jūs galite užimti daug erdvės nuo jūsų paveikslų, video ir muzikos, ir ypač jei jūs turite filmus be to.

Koks Brand To Choose?

Kai kurie žmonės yra linkę manyti, kad prekės ženklas nėra labai svarbus, bet tai yra iš tikrųjų kažkas, ties kuriuo jūs turite susitelkti. Supraskite, kad kai kuriais prekės ženklais daugiau patiki ir turės produktus, kurie retai nepasiseka ir nelūžta dažnai. Jūs nenorite nupirkti prietaiso, kuris galėtų prarasti visą jūsų informaciją. Tai yra, kodėl jūs tiesiog negalite tik išeiti ir pasirinkti bet kokį standųjį diską ten. Jūs turėsite suprasti, kurie prekės ženklai yra geriausias ir perskaityti taip daug apžvalgų, kaip jūs galite tinkle dėl geriausio portatyvaus standžiojo disko ten. Svarbiausi Monitoriai yra Vakarų Skaitmeninis, Seagate, Toshiba, Bafalo ir Hewlett Packard.