prekės biurui

Trukmė “prekės biurui” yra bendra trukmė, kuri apima visus produktus, kurie yra panaudoti įstaigoje firmų ir kitų organizacijų tipų. Šitie produktai apima sąvaržėles, pagrindinius dalykus, rašiklius ir pieštukus, ir popierių. Didesni, brangesni produktai, tokie kaip kompiuteriai, spausdintuvai, faksas, fotokopijavimo aparatai, ir kasos aparatai, yra taip pat įtraukti į “kanceliarinių prekių klasifikaciją.” Taip pat įtrauktas yra įstaigos baldai, tokie kaip kabinos ir rašomieji stalai.

Prekės biurui yra didžiausias singlas, taip pat kaip svarbiausios išlaidos daugumoje firmų. Tai yra priežastis, kodėl kanceliarinių prekių pramonė yra $225 milijardų pramonė ir vis dar auga. Pajamos kai kurių iš didžiausių mažmeninių kanceliarinių prekių distributorių gali viršyti $13 milijardų per metus.

Šiandien daugumos kanceliarinių prekių kompanijų taip pat plėtėsi į aprūpinimą paslaugų, susietų su verslu, tokių kaip vaidyba kaip kopijos centrai, ir kūrimas produktų tokių kaip vizitinės kortelės ir individualizuotas stacionarus verslas. Šitos paslaugos taip pat prisideda prie visaapimančios šios Prekės biurui.

Kainos

Firmoms, kanceliarinių prekių kaina yra labai didelė jų biudžeto dalis. Pradinė kaina bus didžiausia jų verslo dalis. Jie turės iš pradžių aprūpinti savo įstaigas, taip pat kaip nupirkti kompiuterius, spausdintuvus, ir faksą. Šitas pirkimas vienišas yra labai didelė investicija, kuri gali viršyti tiek daug, kiek 20.000$, priklausomai nuo įstaigos dydžio.

Vienas, sąvaržėlių, pagrindinių dalykų, popieriaus, rašiklių, ir pieštukų kaina nekainuoja labai. Tačiau, didelis kiekis šitų produktų, reikalingų valdyti verslą, sudės.

Kiti Produktai

Tipiškai, kažką panaudoto įstaigoje laiko “kanceliarinėmis prekėmis.” Nors ne plačiai pripažintas, besitvarkantis aprūpinimas, panaudotas įstaigoje, gali taip pat būti klasifikuotas kaip Prekės biurui. Kanceliarinės prekės turėjo papratimą valyti kompiuterius, grindis, ir net tualeto kambarius gali taip pat pavadinti kanceliarinėmis prekėmis.