Rasdamas visa tikslą, jokią kreditingumo patikrinimo paskolą žmonėms su blogu kreditu

Žmonės, patiriantys rimtą finansinį, ypač dėl šitų recessionary laikų, užsitarnauja galimybę stovėti su problema ir pasiūlyti sprendimą. Skolos gali būti triuškinančios dėl blogų investicijų, katastrofiškų medicinos problemų, ar net darbo praradimo.

Tai gali būti telefoninio ar elektroninio pašto varginimo priežastis nuo kreditorių namie ir darbe, kreditoriai, grasinantys iškelti bylą, ir kitos įsiskolinimo kančios. Visa tikslo kreditas gavimas vairuoti visas tas skolas į vieną kampą būtų didelis palengvėjimas daugeliui.

Tradiciniai Skolintojai Nėra Atsakymas
Jei jūs kreipėtės ir buvote atmestas daug tradicinių bankų jūsų įsiskolinusio palengvėjimo ieškojime, neneturėti vilties. Yra kita susitikimo vieta, kad pasodintų paskolą, kad padėtų jums matyti jūsų kelią per jūsų finansinius sunkumus. Sekantis yra kai kurios naudingos užuominos, kad pamatytų jus ant jūsų kelio į įsiskolinusį palengvėjimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Netradiciniai Skolintojai – Šaltinis Vienas

Geras šaltinis patikimas, akredituotas, dar netradiciniai skolintojai gali būti surastas žinynuose Geresnio Verslo Biuro (BBB). Šitie sąrašai duos jums kontakto informaciją, pirminius pareigūnus, BBB reitingus, ir grįžtamąjį ryšį nuo praėjusių klientų. Jūs galite net rūšiuoti skolintojus prie rajono ar pašto indekso, kad nustatytumėte skolintojų vietą šalia jūsų. Rinkite daug potencialių skolintojų.

Netradiciniai Skolintojai – Šaltinis Du

Kitas geras šaltinis dėl netradicinių skolintojų gali būti surastas, artėdamas prie internetinių asmeninių finansų forumų. Jie gali padėti jus į prisilietimą su žmonėmis, kurie iš tikrųjų turėjo santykius su įvairiais netradiciniais skolintojais. Jūs galite pradėti apklausos siūlus, kad sukeltumėte net daugiau informacijos. Neužmirškite klausinėti šeimą ir draugus, kurie galbūt panaudojo panašias paslaugas.

Netradicinių Skolintojų išaiškinimas

Kai tik jūs turite savo kontakto informaciją, nueikite tinkle ir tikrinkite skolintojo žiniatinklio svetaines. Darykite išvadą, kad tiek daug informacijos kaip pasiekiama dėl reikalavimų asmeninei greitas kreditasi be kreditingumo patikrinimų. Jei informacija trūksta ar reta ir neaiškus, atmeskite tą tam tikrą pardavėją ir nueikite į kitą jūsų sąraše. Skolintojai, kurie nerodo tinkamos informacijos dėl jų kreditas produktų, dažnai turi kažką pasislėpti.

Lauko siaurėjimas

Kai tik jūs šniukštinėjote aplink pakankamai, kad jaustumėtės atsipalaidavęs su keliais iš pardavėjų, jūs pradžioje susirinkote, pradėti telefonines apklausas. Kalbėkite su atstovais. Pasakykite jiems apie jūsų einamąją finansinę padėtį ir sukelkite atsakymus apie tai, kaip jie gali padėti jums įveikti sunkumus. Įsitikinkite, kad gautumėte detales apie kiekvieną potencialios kreditas aspektą. Tai turi apimti palūkanų normas, bet kokie reikalingi mokesčiai, kaip skubiai pritarimas atvyks, bet kokie reikalavimai tokie kaip įkeistas turtas ar pasirašantieji kartu su kitais, ir bet kokios kitos pasiūlytos detalės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Proceso pradžia

Kai tik jūs jaučiatės patenkintas, kad tam tikras skolintojas tiks gerai su jūsų finansiniu poreikiu ir tikslais, pradėkite taikomąjį procesą. Jūs privalėsite pateikti tapatumo, rezidencijos, banko sąskaitų, ir darbo įrodymą, taip turėkite savo dokumentaciją kad, taip pat kaip dokumentaciją dėl įsiskolinimo iki to punkto.

Su tam tikru dėmesiu į apsvarstymą virš, jūs galite turėti savo negarantuotą paskolą be kreditingumo patikrinimų jūsų banko sąskaitoje akimirksniu, dažnai per 24 valandas. Tik turėkite savo antis į eilę, tokiu būdu jūs žinote, kad jūs sugebėsite sutikti savo ateinančias atmokėjimo sąlygas.