Šaldyti maisto produktai vežimai

Skaniausi šaldyti maisto produktaiPasaulinis vartojimas šaldyti maisto produktai ypač užšaldyti maistai tęsė užaugti kasdieniniu pagrindu. Skirtingi gyvūno produktų tipai yra užšaldyti daugiausia žuvis. Apledėjimas žuvis per krovinį garantuoja, kad prekės gaus į tai maršrutą, atšaldytą ir užšaldytą.

Prekyba šaldytais maisto produktais prekybos miestelyje “URMAS” vežami ir persiuntė naudojimo kokybės izoliuotus konteinerius. Šitie konteineriai yra noriai pasiekiami ir ne brangūs. Nebrangus šaldytuvas gali lengvai būti gautas iš bakalėjos krautuvių, nors kokybė negalėtų būti gana gera. Yra konteinerių, kurie buvo suprojektuoti dėl vežimo užšaldyto šaldyti maisto produktai ir yra gebantys atlaikyti spaudimą, nelūždami lengvai. Šitos dėžės yra užpildytos sauso ledo priklausomai nuo laiko linijos, reikalingos užšaldytiems maistams būti persiųsta.

Temperatūra, reikalinga užšaldyto šaldyti maisto produktai vežimui, yra taip svarbi kaip maistai, kurie turi būti persiųsti. Laukiama, kad prekės liks užšaldytos visur periode, jis ketina būti ant tranzito net, kol tai nepasiekia paskutinį maršrutą. Tai yra tai, kas garantuoja, kad produkto kokybė yra išsaugota ir kad prekės yra išsaugotos nuo gedimo. Prekės turi išsaugoti jo originalią vertę per šį periodą, ir tai labai svarbu ir savininkui prekių ir siunčiantiems prekes. Sausas ledas yra dažnai naudojamas, kad persiųstų užšaldytas prekes ir gelio paketų kombinaciją, ir sausas ledas pagerins krovinio kokybę. 5 iki 10 kg Sauso ledo galėtų būti pakankamai 24 valandų kelionei priklausomai nuo tipo ir izoliuoto laivybos konteinerio dydžio. Naudojant didelius konteinerius aišku reikalingas didesnio Ledo kiekio.

Šaldyti maisto produktai prekybos miestelyje “URMAS” visada šviežiausi, laikydama daugiau kaip pusę ledo tame daugiau kaip 24 valandas per procesą siųsti užšaldytą maistą. Kuo daugiau Sausas ledas sukaupė konteineryje, tuo ilgiau tai truks. Sausas ledas laiko užšaldytas viskas konteineryje. Būkite įsitikinęs, kad nepaliesite sauso ledo plikomis rankomis ir garantuosite, kad produktą sulaiko sušaldytą. Jums pataria suvynioti maistus labai gerai, kad tai neturėtų jokio būdo susiliesti su ledu konteineryje. Panaudokite laivybos konteinerius, kurie yra izoliuoti, ir efektyvus yra urethane izoliuotas bent jau 2 colių storio konteineris.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/maisto-prekes/