Skelbimo pažinčių skyrelyje gavimas paskolina su blogu kreditu

Daug faktorių gali paveikti jūsų kredito reitingą neigiamame būde. Tam tikros priežastys yra liga, praradimas darbo, blogas finansų vadovavimas, pernaudodamos kreditines korteles, labai purvinas skyrybas ar tik paprastą blogą laimę. Padarinys šitų faktorių ant jūsų kredito gali būti nusiaubiantis. Tačiau galima gauti asmenines kreditus su blogu kreditu, bet jūs tikrai turite kažkokias kitas opcijas svarstyti.

Asmeninės kreditas blogam kreditui yra pasiekiamos su kai kuriais punktais, kurie turi būti žinomi. Jie atvyks su trumpesniais terminais, aukštesniu nubaudimu ant vėlyvų užmokesčių, greitesniu pranešimu kredito agentūroms ir didesnei palūkanų normai. Tai gali būti dideliais ištekliais, jei jūs pasirodote su mažiau, negu žvaigždžių kredito rezultatas dėl kokios nors priežasties

Trumpesnė trukmė reiškia, kad jūs mokėsite grynaisiais už tą viršininką trumpesniam laikotarpiui, bet palūkanos bus aukštesnės. Jei greitas kreditas yra įvertinta su ilgesniu laiku kaip 5 ar 7 metai, tai gali nuleisti mėnesinį užmokestį, bet tai taip pat reiškia, kad jūs mokate daugiau palūkanų pinigų per trukmę. Paprastai, kreditas kompanija nebus net žemiau normos ant ilgesnių laikų, jei jūsų kreditas bus blogas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

kreditas kompanijos daro savo pinigus ant dviejų daiktų; palūkanos ir vėlyvi mokesčiai. Tai paprasta ir paprasta, ir mes jau pamatėme, kaip palūkanos gali būti faktoriumi. Vėlyvi mokesčiai yra geriau žinomi kaip "nubaudimas" ir yra įvertinti jums, kad ir kada jūs praleidžiate užmokesčio mokėjimo terminą. Šitie mokesčiai gali būti tiek daug, kiek 15 % į 20 % užmokesčio kiekio, priklausomai nuo skolintojo. Jie taip pat praneš kad neigiama informacija greitesnėms kredito pranešimo agentūroms.

Taip, kaip jūs galite gauti asmeninę paskolą su blogu kreditu? Jūs turite kelis pasirinkimą ir yra sąrašas, kad padėtų jums:

1. Kvieskite tris kredito pranešimo agentūras ir gaukite NEMOKAMĄ KREDITINGUMO ATASKAITĄ. Jūs esate priskirtas vienam kasmet be priemokos. Trys agentūros yra TransUnion, Equifax ir Experian. Gaukite visus tris ir palyginkite juos. Ne visi kreditoriai praneša tą patį. Panaudokite šią informaciją, kad atsiskaitytumėte su tam tikromis senomis skolomis ir pakeltumėte jūsų kredito rezultatą anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl kreditas.

2. Pasamdykite kredito konsultantą, kad padėtumėte jums remontuoti jūsų kredito reitingą. Tai gali padėti jums daug būdų. Pasprukite iš skolos, sulaikykite savo kreditines korteles ir išvenkite bankroto.

3. Ieškokite kreditas pasiūlymų, kurie turi įžanginį kažkokios rūšies periodą. Padarykite kažkokį pirkimą per tą įvadinį periodą ir atsiskaitykite su jais anksčiau, negu tai bus baigta. Tada tik laikykite kortelę ir stebėkite savo kredito rezultato kilimą.

4. Kreipkitės dėl prekybos centro kreditinių kortelių. Jie taip pat gali padėti kelti kredito rezultatą iki tol, kol jie yra atnaujinti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Padarykite tai, kas jūs turite padaryti, bet padaryti bent jau minimaliu užmokesčiu ar daugiau PRIEŠ mokėjimo terminą. Tai garantuos, kad jūsų užmokestį skelbia į jūsų pranešimą mokėjimo terminas. Sąskaitų mokėjimas laiku yra būdas skaičius vienas pakelti jūsų kredito rezultatą.

Dabar jie yra metodai, kurie gali padėti jums kelti jūsų kredito reitingą. Bet jei jūs pasirodote padėtyje, kur jums reikia kreditas automobiliui, namo remontuojate ar kitas asmeninis poreikis, jūs galite gauti asmenines kreditus su blogu kreditu. Tai tik kainuoja truputį daugiau. Jūs galite pabandyti kelis būdus atstatyti ar tik pastatyti kredito rezultatą, kuris dirba.

Asmeninės kreditas blogam kreditui nėra daugiau mitas, bet tikrovė. Asmeninė greitas kreditas su blogu kreditu gali būti panaudota, kad pastatytų neegzistuojantį kreditą, laimi ar atstato vienas nuo pagrindo viršuje.