Skirtingi tipai asmeninių paskolų Indijoje

Pinigai visada vaidina svarbiausią vaidmenį žmogaus gyvenimuose. Noras įvykdyti asmeninį poreikį ateina į galvą, bet suteikiantis tam yra ne visada galimas. Bet šalyje kaip Indija, kuri negali būti barjeru, kad įvykdytų jūsų ir jūsų šeimos norai. Kadangi, yra šimtai bankų ir kitos finansinės organizacijos šalyje, kurios aprūpina kreditus dėl asmeninių priežasčių. Šitos paskolų rūšys yra žinomos kaip asmeninės kreditas. Indija išdėsto ant vienos iš aukščiausių padėčių išreiškiant šitų paskolų tipų aprūpinimu.

Asmeninės kreditas yra tiesiog tos mažmeninės kreditas, kurios yra pateiktos dėl įvykdymo asmeninio poreikio ir asmenų išlaidų (numatomi kreditas kreditas gavėjai). Asmeninės kreditas Indijoje pirmiausiai yra pateiktos po penkiomis pagrindinėmis kategorijomis
Nors kreditas kiekis ir palūkanų norma keičiasi nuo banko, kad vadovautų bankui, bet tikslai aprūpinti šitas kreditus yra tas pats. Išskyrus asmeninius tikslus, jei kažkas turi norą nustatyti jo savą verslą tada taip pat Indijos bankai visada sveikina, prie aprūpindami verslo paleidimo kreditus. Čia, mes aptarsime apie šitas paskolų rūšis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vartotojas Ilgalaikės kreditas: – Šitas paskolų rūšis pateikia pirkimo vartotojui ilgalaikius produktus kaip televizija, muzikos sistema, skalbimo mašinos ir taip toliau. Jie yra viena iš unikalios rūšies paskolų, kurios yra pateiktos Indijos bankų, kad pritrauktų vis daugiau žmonių į juos. Po šia asmeninės kreditas kategorija, jūs gausite kiekį nuo Rs.10,000 į Rs.1,00,000. Bet yra keli bankai, kuris aprūpina minimalų kiekį Rs.5,000 ir maksimalų kiekį Rs.2,00,000 po šia greitas kreditas. Bankai aprūpina šią paskolą 5 metų laiko tarpo maksimumą.

Festivalio kreditas: – Ši asmeninės kreditas rūšis yra pateikta, kad padėtų žmonėms įvykdyti jų skelbimą pažinčių skyrelyje ir šeimos norą per festivalio laiką. Paprastai, pagrindiniai Indijos bankai aprūpina šią paskolą šventinį sezoną pagal pigesnę ar nukainotą normą. Tai yra geriausias tipas kreditas tiems žmonėms, kurie nori padėti kreditas mažam kiekiui. Po šia kreditas kategorija, bankai tikrai aprūpina Rs.5.000 minimalų kiekį, ir jūs galite gauti maksimalų kiekį Rs.50,000 po šiuo kreditas tipu. Bet festivalio greitas kreditas yra suvaržyta iki 12 mėnesių. Atmokėjimas turi būti padarytas sulygintų mėnesinių įmokų (EMI). Norma palūkanų šioje paskoloje keičiasi nuo banko vadovauti bankui.

Santuokos kreditas: – Dabar, šis asmeninės kreditas tipas lygiai pasidaro populiarus tarp miesto ir kaimiškų sektorių žmonių. kreditas kiekis priklauso nuo įvairių faktorių, apimdamas amžių pretendento, saugumas, pažadėtas pretendento (jei gauta greitas kreditas), pretendento atmokėjimo gebėjimas ir taip toliau. Po santuokos greitas kreditas, palūkanų norma yra valdyta dominuojančio rinkos kurso tuo laiku, kai paskolą moka.

Pensijos kreditas: – yra keli bankai Indijoje, kurie rūpinasi senu žmonių metų be to. Štai kodėl žmonės, kurie atsistatydino iš jų darbo vietų taip pat sugebės padėti asmeninėms paskoloms. Šį kreditas tipą pavadina Pensijos greitas kreditas. Po šia kreditas rūšimi, bankai aprūpina maksimalų kiekį, kuris yra iki 7 iki 10 kartų kiekio, kuris buvo gautas kaip paskutinė pensija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Personalinio kompiuterio kreditas: – šiame Informacijos technologijos revoliucijos amžiuje, turėdamas priklausantį kompiuterį beveik tampa būtinybe. Yra keli Indijos bankai, kurie siūlo kreditus, kurios įvykdo kad žmonių norai. Po šia kategorija kreditas, iki kiekio Rs.1,00,000 gali būti pasiskolintas. Bankai taip pat aprūpina atskirą paskolą tai, kad ji nupirko programinės įrangos, ir tai gali būti pateikiama iki Rs.20,000 kiekio. Palūkanų normą ima pagal mažiausią kreditas procentinį atlygį ir yra kai kurie bankai, kurie krauna papildomus 2 % ant kreditas kiekio.

Taip, nuo anksčiau minėtos diskusijos, vienas daiktas yra ganėtinai aiškus, kad, kad ir kas jūsų tikslas yra ir kad ir kada jūs turite sutikti savo finansines išlaidas, Indijos bankai yra visada pasiruošę skleisti savo pagalbos ranką jums.