Škotijos oras

Škotijos Orai Kryžkalnyje yra kintamas per šalį. Dažnai jūs surasite, kad temperatūra Edinburge bus keli laipsniai aukščiau negu ta tolimesnė šiaurė. Iš tikrųjų, jūs surasite, kad temperatūra Edinburge vienišame per metus yra paprastai pora laipsnių žemiau, negu jūs surastumėte Anglijos kapitale Londone.

Orai Kryžkalnyje šioje Britų salų dalyje yra valdytas jos vietos būdama ant šiaurinės platumos. Taip pat laikas metų ir kelio, kuriame vėjas pučia ir kurie jos pakrantės jūros melai gali rimtai paveikti rūšį oro, kurį tai turi.

Tikrai, tiems, kas gyvena pagal vakarų Škotijos pusę, jie randa, kad jie turi daug daugiau kritulių negu kitos šalies dalys. Nors šalis tikrai gauna tam tikrą saulės šviesą palyginti su kitomis Britų salų dalimis, tai yra šiek tiek mažiau.

Jei jūs ketinate lankyti kokią nors dalį Škotijos per metus, patartina atnešti šiek tiek apsirengimą su jumis. Nors tai gali būti šilta per dieną naktį vieną kartą, saulėlydžiai, temperatūra gali mažėti ganėtinai žymiai. Taip pat, atneškite tam tikrą lietaus Orai Kryžkalnyje dėvėjimą, kadangi deja ši Britų salų dalis yra labiau imli lietaus nukritimui.

Orų prognozė Kryžkalnyje, ant kurios Škotija guli tai reiškia, kad dienos per žiemą yra daug trumpesnės palyginti su tais tolimesni pietūs. Šiuo metu metų, jūs galite laukti tiktai apytiksliai 7 valandų dienos šviesos ir dėl to, temperatūra paprastai bus aplink užšalimo tašką ar apačioje. Tačiau, per vasarą jūs galite laukti vidutiniškai apytiksliai 19 dienos šviesos valandų.