SMS internetu

SMS internetu: kodėl rinktis sms.add.lt paslaugas?
Šiais laikais, asmenybės taupydami praranda praktiškai visus malonumus ir rinkdamiesi pigiausias galimybes, panašu praranda malonumą mėgautis gyvenimu. Senatvėje buvo sakoma, jog tik civilis asmenį gali suprasti, todėl mūsų kompanija nori, jog, net ir sunkiu laikotarpiu, civiliai palaikytų ryšius tarpusavyje ir šnekėtųsi kuo įmanoma pigiau. Galbūt tai ir buvo viena iš esminių priežasčių, kodėl žmonės naudojasi mūsų paslaugomis ir lieka patenkinti. Tiesą sakant šiame tekste norėčiau kiek plačiau pristatyti mūsų įmonės siūlomas paslaugas, tarifus ir parodyti, jog žemėje dar yra malonumų, kurių “neištrynė“ dabartinė valdžia.

Kaip galėjote suvokti, mūsų įmonė teikiame SMS, tai yra sms siuntimo internetu paslaugas tikrai mažesniais tarifais, negu siūlo didieji telemunikacijų gigantai. Reikalavimai naudotis mūsų paslaugomis – itin maži. Tiesą sakant, jų iš tikrųjų kaip nebūta, nežiūrint į tai, jog privaloma turėti nors penkis litukus mūsų balanse, kas leistų Jums išsiųsti 125 tekstines žinutes.

SMS siuntimasTaip pat, siūlome bendradarbiauti – galime įdiegti mūsų SMS žinučių siuntimo funkcijas Jūsų internetiniuose tinklaraščiuose – tokiu pavyzdžiu, sulauksite papildomo populiarumo, daugiau aktyvių bei perspektyvių naršytojų. Apibusė nauda yra būtina ir neatsiejama nuo šiandieninio verslo, taigi, kodėl ja nepasinaudojus?
Tikriausiai nesumeluosiu, jeigu manysiu, jog SMS siuntimas internetu – visais galimais būdais surištos su mūsų asmeniniais gyvenimais. Retas kuris „paleidžia“ telefoną iš rankų ilgesniam laikui, nei porai valandų, ar nekreipia dėmesio į nesibaigiantį telefono signalą. Mes visiškai suprantame, jog siųsti trumpąsias tekstines žinutes mobiliųjų pagalba yra daug patogiau, kad ir kaip būtų permokėti čia taip pat neprivaloma – juk įmanoma rinktis mūsų paslaugas bei džiaugtis kokybės, kainos bei patikimumo geriausiu santykiu.

Vertėtų paminėti, kad, mūsų paslaugos puikiai tiktų asmenybėms, ypač paaugliams, mėgstantiems gerai praleisti laiką. Net neabejoju, jog iššoko klausimas – „kokiu būdu?“. Mūsų siunčiamos žinutės leidžia būti anonimiškais, kadangi yra galimybė įrašyti ne tik Jūsų tikrąjį numerį, tačiau ir kompanijos pavadinimą ar pavyzdžiui kokį šmaikštų užrašą. Nekalti bandymai pašmaikštauti gali tapti egzistavimo atradimu ir viena įsimintiniausių situacijų Jūsų gyvenime.

Jeigu dar neįtikinau, kodėl vertėtų naudotis mūsų kompanijos teikiamomis paslaugomis, įvertinkite mintį – kiek Jūs sutaupytumėte atliekamų pinigų, kurios būtų galima leisti „į kairę“ ar „į dešinę“ pusę, naudojant mūsų kompanijos paslaugas? Tikriausiai pinigų suma, laikui bėgant, susidarytų pakankamai didelė. Mes puikiai suprantame, jog trumposios tekstinės žinutės – neatsiejamas dalykas kiekvieno asmens gyvenime, sutaupykite čia – mėgaukitės išlaidomis svetur.