Testamento patvirtinimo pagrindai skolina

Kiekvienas nori palikti žymę šiame pasaulyje, tokiu būdu žmonės atsimena juos, kai jie miršta. Tai gali būti vertėmis, kurias jie įteigė jų vaikams, laimė, kurią jie atnešė kitų tautų gyvenimams, ir materialiai nuosavybei, kuris gauna jų mylimus vieno dolerio banknotus po to, kai jie išėjo.

Teisėtas procesas, kuris vyksta po asmens miršta, visada apima, kaip jų vertingi dalykai bus paskirstyti. Kai kažkas mirs, jų turtas bus atidarytas, kad išspręstų bet kokias skolas, kurios buvo užsitrauktos tuo metu, kai jie buvo vis dar gyvi. Tai turi būti nustatoma anksčiau, negu palikimas gali būti duotas įpėdiniui. Šis procesas ilgai trunka, apimdamas nuo mėnesių ir kai kuriais atvejais, metai. Tuo tarpu, palikimą palieka nepaliestą, kol viskas nėra išsprendžiama

Tai yra, kur testamento patvirtinimo kreditas įsitraukia į paveikslą. Testamento patvirtinimo kreditas yra naudingos, kai įpėdinis turi piniginį poreikį, su kuriuo turi turėti reikalo trumpiausiu galimu laiku. Tai yra pinigai, kuriais iš esmės kredituojama prieš palikimą, kurio jūs laukiate. Atkreipkite dėmesį, kad pinigai, duoti įpėdiniui, priklausys nuo to, kiek turtas gali užmokėti.

Testamento patvirtinimo Pažanga: Įpėdiniams pagalba judėti toliau

Sekančiam dažnai užduoda klausimus ant to, kaip testamento patvirtinimo pažanga dirba:

1. Kas reikalavimai yra būtini testamento patvirtinimo kreditas tinkamumui?

Reikalavimai gali keistis priklausomai nuo skolintojo, bet yra trys reikalavimai, kurie kreipiasi dėl visų atvejų. Pirmas turėtų būti turto egzistavimu. Antras reikalavimas reikalingas autentiškumo dėl įpėdinio tapatumo. "Įpėdinis" turi įrodyti, kad jis ar ji turi būti minėtojo turto pasipelnytoju. Paskutinis reikalavimas yra, kad turtas turi būti testamento patvirtinime.

Kai mes sakome, kad testamento patvirtinimas, turtas turi būti procese, kur prekės ir velionio turtas bus paskirstyti. Testamento patvirtinimas turi kelias fazes. Pirmas apima viso turto apskaitą. Po to, kreditoriai turi būti informuoti apie priežastį, datą ir velionio mirties laikotarpis. Paskui, turtas suderina šitas skolas iš vertingų dalykų. Pagaliau, likusi dalis vertingų dalykų bus paskirstyta pagal velionio norą. Jei noras neegzistuoja, valstybė yra autoritetingas kūnas, kuris nuspręs, kaip turtas bus paskirstytas.

Kai tik šitie reikalavimai yra atitikti, ir jūs turite teisę, skolintojai paprastai veda paprastą duomenų tikrinimą. Jie ištyrinės jūsų kredito istoriją ir susitiks su advokatu, atsakingu turto. Jie įvertins visas vertes ir registruos deramus dokumentus teisme.

2. Palikimas atgaus savo pinigus?

Palikimas bus sumokėtas. Tai tikra. Tai, tačiau, nebus gaunama kreditas pasipelnytojo. Testamento patvirtinimo pažanga yra išmokėta kompensaciją turto.

3. Tiksliai, kaip ilgai tai paims ir kiek gali būti aukštintas?

Tai priklauso visiškai nuo to, kiek turtas yra. kreditas pretendentai gali pasiskolinti tarp 30 % ir 50 % paprastai. O dėl kiekių, skolintojai nustato savo minimalų kiekį prie 10.000$. Eidamas vorele svarbių dokumentų, vertinimas verčių, ir kiti procesai ima apytiksliai 5 iki 7 darbo dienas.