Visi apie paskolas – tiesioginis skolintojas prieš brokerį

Yra du tipai skolintojų kreditas rinkoje – tiesioginiai skolintojai ir finansuoja brokerius. Finansų brokeriai neskolina pinigų; vietoj to jie atitinka skolintojus su potencialiais kreditas gavėjais. Brokeriai turės prieigą prie kelių skolintojų ir daugelio skirtingų kreditas produktų. Tiesioginiai skolintojai antra, skolina pinigus tiesiogiai, išpjaudami bet kokį tarpininką ir elgdamiesi su visu kreditas procesu nuo pradžios iki galo.

Taip, kai jums reikia kreditas jūs artėjate prie tiesioginio skolintojo ar brokerio? Ir turėkite jų privalumus ir atsakymą, iš tikrųjų guli jūsų kmu aplinkybėmis ir tipu kreditas, kurios jums reikia.
Tiesioginiai skolintojai gali duoti jums greitą sprendimą dėl jūsų kreditas paraiškos ir kadangi viskas padaroma name, apdirbimas ir kanceliarinis darbas gali būti užbaigti labai skubiai. Jie paprastai tiktai apribojo produktus tačiau ir kadangi jie yra surišti jais, jūs negalite gauti geriausio produkto tikti jūsų poreikiui. konfiskuotu automobiliu aukcionas Jei jūs turite protingai gerą kreditą ir ieškote paprastos kreditas, tai tiesioginis skolintojas gali būti visiškai tinkamas jūsų poreikiui. Kadangi jie yra dažnai didelės finansų įstaigos tokios kaip bankai ar pagrindinės finansų kompanijos, jie gali pasiūlyti konkurencingas palūkanų normas, ir kartais kitas paslaugas tokias kaip užmokesčio šventės.

Jei jūs turite sudėtingesnį poreikį tada, brokeris gali būti geresniu pasirinkimu. kreditas brokeriai turi prieigą prie daugelio skirtingų paskolų ir skolintojų ir labiau tikėtina sugebės surasti produktą, megztiniai vyrams kuriam tinkama jūsų poreikiui. Žinokite tačiau, kad, nors jie nėra sujungti su jokiu skolintoju ar produktu, jie nėra visiškai nešališki. kreditas brokeriai gauna komisiją iš skolintojo bet kokiam produktui, kurį jie pardavinėja, tokiu būdu jie gali pabandyti pastumti produktą, kuris siūlo jiems didžiausią atlyginimą. Jei jūs turite blogą kreditą, esate pats samdytas, atsistatydino ar reikalingas kreditas neįprastu tikslu tada, kreditas brokeris labiau tikėtina sugebės derėti, jūs su specialistu paskolinate diabetas produktą negu tiesioginis skolintojas.

Yra klaidinga pažiūra, kad prašymas kreditas brokeriui gali būti žalingas jūsų kredito įrašui. Tai yra todėl, kad žmonės klaidingai mano, kad visos tos kredito paieškos paliks pėdsaką ant jūsų kredito įrašo. Tikrovėje, turbūt tiktai bus viena paieška, įrašyta prieš jūsų kredito istoriją, kuri bus pradinis tikrinimas, padarytas brokerio. sms siuntimas būti atšauktas tiesioginių skolintojų eiliškumo yra daug kenksmingesnis jūsų kredito įrašui negu kredito brokerio paieška. Skolintojai atsižvelgia į ankstesnes kredito paieškas, nuspręsdami, ar paskolinti. Jei jūs turite blogą kreditą, ar jūs manote, kad jūs būsite atšauktas tiesioginio skolintojo, jūs galite sugebėti apsaugoti savo kredito istoriją, praeidamas brokerį.

Leave a Reply