Kiti straipsniai

Kodėl tobuli namai gali mūsų netenktinti?

komentarai Comments Off on Kodėl tobuli namai gali mūsų netenktinti?
paskelbė , 2018-11-07 22:33

Kartais savo namus kuriame taip kruopščiai: čia sudedamos ir geriausios rąstinės sienos, ir puikiausios Vinilinės grindys internetu, ir gražiausi baldai, tačiau kažkodėl tokiuose tobuluose namuose nesijaučiame taip jau gerai. Kas ne taip, ir kodėl taip yra?

Kurkite namus tikriesiems sau, o ne idealams

Grindys internetuKokia klaida čia tokiais atvejais padarome? Klaida paprasta, tačiau ją atpažinti nelengva: mes kuriame kartais ne tik namus, bet ir save. Gal žinote tą jausmą, kai apkūnesnis žmogus nusiperka mažesnio dydžio džinsus, nes įsivaizduoja, kad numes 5 kilogramus ir tada labai gražiai atrodys. Džinsai gražūs, brangūs, o tų kilogramų numesti nepavyksta. Tada ir pinigų gaila, ir kyla didžiulis nusivylimas savimi. Panašiai suklysti galima ir statant namus. Jeigu kursime namus tobuliems sau: darbštesniems, gražesniems, atletiškesniems, tvarkingesniems nei iš tiesų esame. Namus turime kurti sau tokiems, kokie iš tiesų esame, tik tada galėsime pritaikyti juos prie savęs ir džiaugtis. Todėl gal ne visada reikia taip žavėtis reklama, kurioje projektuojamas kažkoks idealus kitų žmonių gyvenimas. Ir reikia pagalvoti apie tai, ar jūs tikrai esate tas laimingas žmogus iš reklamos, nes gal jūsų gyvenimo būdas visai kitoks.

Nevykęs projektas: namai be patogios poilsio erdvės

Skaityti toliau “Kodėl tobuli namai gali mūsų netenktinti?” »

Kaip pagerinti jūsų galimybes priėmimo paskolai

komentarai Comments Off on Kaip pagerinti jūsų galimybes priėmimo paskolai
paskelbė , 2018-10-18 21:26

būti atšauktas greitas kreditasi ar finansams gali būti labai nuliūdęs. Tačiau, laikydamasis kai kurių paprastų patarimų, jūs galite maksimizuoti savo galimybę priėmimo pinigams, kurių jums reikia.

1. Kreipkitės dėl mažos kreditas per trumpo laiko tarpo periodą. Skolintojai daug labiau tikėtina bus atlaidūs, jei jie tiktai prisiima minimalią riziką skolinime jums. Kai tik jūs sėkmingai grąžinote mažą paskolą, jūs galite tada paprašyti didesnio kiekio ir turėti daug aukštesnę priėmimo galimybę. Tai ypač svarbu, jei jūs turite blogą kredito įrašą ar blogą istoriją finansų grąžinimo. Mokėjimo dienos kreditas kompanijos siūlo mažas kreditus per trumpus periodus, kurie gali būti naudingi kredito atstatymui.
Skaityti toliau “Kaip pagerinti jūsų galimybes priėmimo paskolai” »

Ką jūs turite žinoti apie gautą paskolą ir negarantuotą paskolą

komentarai Comments Off on Ką jūs turite žinoti apie gautą paskolą ir negarantuotą paskolą
paskelbė , 2018-10-03 15:04

1. Ką Jūs Reikalingumas Žinoti Apie Gautą Paskolą

Gauta greitas kreditas leidžia asmeniui panaudoti jų asmeninę nuosavybę kaip saugumą, kad gautų paskolą. Dėdamas kaltinimą virš asmeninės nuosavybės, bankas yra dar kartą patikintas, kad jie nėra didelėje rizikoje prarasti bet kokius pinigus, jei vyksta, jūs neįvykdote įsipareigojimų dėl kokių nors užmokesčių. Kaltinimas tačiau yra antras kaltinimas ir taip turi sėdėti už egzistuojančios anksčiau kreditas. Šiek tiek stebėtinai tada, tai yra atvejis, kuris, jei jūs jau neturite kreditas ir jūsų turto yra neapsunkintas, tada jūs negalite gauti šios kreditas rūšies! Taip pat svarbu pažymėti, kad atveju finansinių įsipareigojimų nevykdymo, bankas turi teisę pašalinti ant jūsų turto, kuris gali tada būti parduotas, kad atgautų skolą
Skaityti toliau “Ką jūs turite žinoti apie gautą paskolą ir negarantuotą paskolą” »

Kas yra garantuota asmeninė paskola?

komentarai Comments Off on Kas yra garantuota asmeninė paskola?
paskelbė , 2018-09-01 19:18

Garantuota asmeninė greitas kreditas yra greitas kreditas, kurią jūs gaunate dėl asmeninių priežasčių. Skirtingai nuo kreditas, kurią jūs gaunate automobiliui ar namui, asmeninė greitas kreditas yra toks, kurį jūs neturite įrašyti priežasčių į sąrašą gauti. Kitaip tariant jūs neturite atskleisti priežasties, kad jūs pasiskolinate pinigų.

Tai lengvai pasiekiama, ir dauguma atvejų jūs sugebate gauti paskolą labai skubiai. Jūs galite norėti gauti kelias citatas iš kelių skolintojų prieš jus, automatically ima paskolą.

Skolintojai yra pasiekiami jūsų rajone; jūs galite surasti juos savo vietinėje telefonų knygoje. Jūs taip pat sugebate ieškoti skolintojus internete. Labiausiai tikėtina jūs sugebate surasti daug skolintojų ir gauti citatas iš kiekvieno, kad jūs galėtumėte palyginti tai, ką jie siūlo
Skaityti toliau “Kas yra garantuota asmeninė paskola?” »