Kiti straipsniai

Keistos vietos, kuriose žmonės palieka išsinuomotus automobilius

komentarai Comments Off
paskelbė , 2018-05-13 18:58

Suprantama, mašinų nuoma gali būti reikalinga dėl aibės priežasčių: diplomatinis vizitas, svečiai iš užsienio ar kito miesto, šventės, jūsų pačių kelionė į užsienį, pakaitinė mašina įprastai ir kt. Dažnai nuomotojai sudaro geras sąlygas automobilį panaudojus palikti ten, kur patogu. Tačiau visgi pasitaiko ir tokių kuriozų, kad žmonės palieka mašinas tam visai netinkančiose vietose.

Oro uoste prie lėktuvo

Galbūt https://www.turbonuoma.lt nuomojamiems automobiliams tokio išskirtinio dalyko ir nėra niekada nutikę, tačiau bent jau komikas Louis CK yra pasakojęs apie tai, kaip išsinuomojęs mašiną paliko ją tiesiog oro uoste. Ne aikštelėje, tačiau tiesiai prie pakilimo tako – nes kitaip jis būtų nespėjęs išskristi. Sunku įsivaizduoti, ar tai tiesa, tačiau galime tik įsivaizduoti, kiek daug problemų tai galėtų sukelti nuomotojams, juk ir pasiimti ją iš ten ne taip lengva.

Aikštelėje, kur nutemptos mašinos

Mašina ir palmėsPakanka pastatyti mašiną ten, kur to negalima daryti, ir ją gali nutempti. Pavyzdžiui, automobilis gali būti nutempiamas vien nuo užstatyto pravažiavimo, jeigu yra kažkieno vartai, durys. Tad jeigu išsinuomojote automobilį, važinėjate po naujas vietas, ne visai suprantate ir žinote, kur galima statytis, o kur ne, ir galiausiai abejodami pasistatote, gali būti, kad vis tiek nepataikėte. Ir kad šios mašinos savininkams galiausiai teks važiuoti ieškoti į nutemptų automobilių aikštelę. Kur stovėjimas, beje, yra labai brangus.

Miške užklimpusią

Skaityti toliau “Keistos vietos, kuriose žmonės palieka išsinuomotus automobilius” »

Kam reikalingi gražūs minkšti žaislai?

komentarai Comments Off
paskelbė , 2018-04-20 14:02

Pliusiniai zaislai visada žadina pačius šilčiausius jausmus. Tačiau vaikams minkšti žaislai reiškia daug daugiau, nei tiesiog žaislai. Tikriausiai ne vienas esame pastebėję, kaip vaikai prisiriša prie kažkokio vieno žaislo: kartu su juo miega, ima su savimi eidami pasivaikščioti, vykdami į kelionę. Todėl labai svarbu, kad minkšti žaislai vaikams būtų ne tik mieli, bet ir saugūs.

Kokie turi būti saugūs minksti zaislai kudikiams?

Perkant mažyliui pliušinį draugą reikėtų atkreipti dėmesį į tokius dalykus:

1) neturi jaustis cheminių medžiagų kvapo,

2) pliusiniai zaislai vaikams turi turėti etiketę, kurioje nurodyta „kailiuko“ ir užpildo sudėtis,

3) patikimai pritvirtintos smulkios detalės (sagos, kaspinėliai, akys, nosis),

4) galimybė gaminį skalbti,

5) granulės drėgmei sutraukti,

6) patikimi ir patvarūs dažai.

Pliusiniai meskinai – „seneliai“ tarp žaislų

Populiariausi minkštų žaislų tarpe, be jokių abejonių, pliusiniai meskiukai. Šie žavūs žvėreliai savo išskėstomis letenėlėmis taip ir prašosi apkabinami, o plati jų šypsena bei kaspinėlis ant kaklo daro juos dar mielesniais. Toks pliusinis meskutis gali tapti puikiu vaiko draugu.

Atsibodo pliusiniai meskinai?

Jums siūlome įvairiausių spalvų ir dydžių „pamainą“. Tai vaikiski minksti zaislai:

  • zuikučiai;
  • drambliukai;
  • žirafos;
  • avytės;
  • šuniukai;
  • kačiukai.

Ar tikrai reikalingi garsių prekės ženklų minkšti žaislai vaikams?

Skaityti toliau “Kam reikalingi gražūs minkšti žaislai?” »

Žolę pjauti – sveika

komentarai Comments Off
paskelbė , 2018-04-16 08:49

Žoliapjovė – vienas smagiausių vasaros pirkinių. Todėl https://parkutechnika.lt/benzinines-zoliapjoves žoliapjovė turėtų jus motyvuoti ir eiti į lauką bei pjauti žolę. Deja, ne kiekvienas nori tokių užsiėmimų ir ne kiekvienam pavyksta susikaupti ir visgi tą žolę nupjauti. Tačiau tokia veikla užsiimti tikrai vertėtų, štai kiek daug yra motyvuojančių pjauti žolę faktorių.

Saulė ir vitaminas D

Parkai ir sodaiNesvarbu, ar pjausite žolę su trimeriu, ar su benzinine vejapjove, ar griebsitės akumuliatorinės žoliapjovės, tą darysite tikrai ne per lietų. Turėtumėte pasirinkti gražią, šiltą ir saulėtą dieną, kuomet būsite tikri, jog tikrai bus galima nusipjauti žolę, susitvarkyti gražiai aplinką ir viską padaryti tikrai esant geroms oro sąlygoms. Šlapia žolė kenkia žoliapjovei ir gamtai, nes papjaunama daug mažų gyvūnų, kurie būtent šlapioje žolėje ieško maisto ir gyvena savo gyvenimus. Taigi, žolę pjausite esant saulei ir puikiam orui. Vadinasi, jums tikrai gaminsis vitaminas D. Tai vitaminas, kurio reikia kiekvienam žmogui, ir kurio daugėja būtent šviečiant saulei ir jums būnant ant saulėtos vietos.

Judėjimas prailgina gyvenimą

Skaityti toliau “Žolę pjauti – sveika” »

Įdomūs faktai apie sunkvežimius ir puspriekabes

komentarai Comments Off
paskelbė , 2018-04-11 15:14

Daugeliui žmonių savivartės puspriekabės ir įvairūs vilkikai tėra sunkioji auto artilerija, nesusijusiu su kažkokiais įdomiais dalykais. Tačiau tokių automobilių meistrai ir eksploatuotojai galėtų išvardinti ne vieną įdomų faktą.

Kas tie sunkvezimiai savivarciai? Kai yra statomi nauji keliai, labai reikalinga, kad sunvezimiai savivarciai užkiltų į statų kalną su dideliu svoriu. Todėl labai reikalinga, kad būtų kuo daugiau varančių ratų ir būtų kuo platesnės padangos. Tuomet su žemės pagrindu būtų kuo geresnis sukibimas, dar dėl to reikėtų ir kad būtų kuo didesnis protektorius. Status kalnas atsiranda, kadangi dažnai nauji keliai statomi iškasant gilesnes vietas tam, kad garsas nesklistų į šonus, tuomet galima sakyti, nauji keliai įrengiami antžeminiame aukštyje. Būtent iš jo ir reikia kartais išvažiuoti tokiam savivarčiui. Taigi, kelių statybai reikia tikrai gerų, brangių savivarčių.

PriekabosApie miškovežį

Šiam dalykui taip pat turi būti labai geras pravažumas. Kuo miškovežis turi ilgesnę strėlę, tuo patogiau pasiekti miške esančią medieną. Miškuose labai dažnai išsimala nuo sunkvežimių duobės, nes keliai ten nėra pritaikyti transportui šiam. Tad lieka miškovežių išmaltos gilios provėžos. Todėl miškovežiai turi būti taip pat atitinkamai suprojektuoti, kad jie galėtų įvažiuoti į miško tankumynus per tas savo pačių išmaltas duobes.

Skaityti toliau “Įdomūs faktai apie sunkvežimius ir puspriekabes” »