10 būdų, kaip maksimaliai išnaudoti belaidį internetą

Kai esate namuose, kuriuose veikia patikimas didelės spartos interneto ryšys, gyvenimas yra puikus. Bet ką daryti, kai esate toli nuo namų? Nesvarbu, ar dėl to, kad laikinai persikraustėte į nuomojamą būstą, ar dėl to, kad kažkur trumpam apsistojote, nuolatinis ryšys kelia problemų. Tiesą sakant, daugelis žmonių mano, kad prieiga prie interneto kitose vietose yra varginanti ir nemaloni. O jei namuose neturite spartaus laidinio interneto – arba jei jis nepatikimas – yra daugybė priežasčių apsvarstyti galimybę vietoj jo prisijungti belaidžiu ryšiu. Tačiau kaip geriausiai išnaudoti belaidžio interneto ryšio galimybes? Pateikiame keletą patarimų, kurie padės kuo geriau išnaudoti belaidžio ryšio galimybes. Splius.lt galite rasti daugiau informacijos apie bevielį internetą.

Nebijokite prašyti pagalbos

SpliusJei manote, kad jums reikia pagalbos nustatant belaidžio interneto ryšį, nebijokite prašyti pagalbos. Jei turite draugą, galintį padėti jums nustatyti, tai gali būti didelė pagalba. Jei apsistojote kur nors, kur yra svečių namai arba vietinė įmonė, kai kurie iš jų gali būti pasirengę padėti nustatyti ir prijungti. O jei esate atokioje vietoje, gali būti, kad atsiras kas nors, kas galės jums padėti prisijungti. Kai kuriais atvejais galite net ieškoti savanorių pagalbos internete. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos prijungiant kompiuterį, ar išmanųjį telefoną, galite paskelbti savo prašymą internete ir susisiekti su kitais norinčiais padėti. Nors visiškai nuotoliniu būdu nustatyti ryšio neįmanoma, galite pasinaudoti šia paslauga, kad padėtumėte išspręsti bet kokias iškilusias ryšio problemas ir kuo greičiau bei paprasčiau prisijungti. Rinkoje galima rasti ne vieną tokios paslaugos tiekėją. Sužinokite daugiau: splius.lt/bevielis-internetas puslapyje.

Prieš išeidami iš namų sukurkite patikimą ryšį

Kai esate namuose, jūsų belaidis maršrutizatorius yra prijungtas prie laidinio interneto ryšio. Būtent tokiu būdu jūs prisijungiate prie interneto – per jį galite perduoti failus, naudotis interneto paslaugomis ir transliuoti vaizdo įrašus. Todėl galite palikti savo maršrutizatorių prijungtą prie laidinio ryšio ir išvykdami galėsite naudotis internetu per "Wi-Fi". Tačiau taip elgdamiesi prarasite laidinį ryšį. Tai geriausias būdas išlaikyti ryšį, kai esate toli nuo namų. Jei kur nors apsistojate, galite naudoti prie laidinio ryšio prijungtą maršrutizatorių ir, jei įmanoma, paprašyti žmonių, pas kuriuos apsistojote, kad padėtų jums nustatyti maršrutizatorių. Taip galite sutaupyti daug laiko. Taip pat galite apsvarstyti galimybę išsinuomoti laidinį interneto ryšį, kol būsite laikinuose namuose. Viena iš galimybių – naudoti kabelinio modemo ir maršrutizatoriaus kombinuotą įrenginį. Jais galite prisijungti prie interneto laidiniu ryšiu, o tada naudoti modemą / maršrutizatorių kaip modemą / maršrutizatorių belaidžiams įrenginiams prijungti.