Nagų dizaino idėjos, tinkančios kiekvienai jūsų nuotaikai

Pagrindinis nagų dailė

Pirmasis žingsnis kuriant nuostabų manikiūrą – pradėti nuo gero pagrindo. Yra daug skirtingų pagrindo sluoksnių: vieni skirti nagams stiprinti, kiti – specialiai sukurti, kad neleistų susidaryti dėmėms. Jei sunku išsirinkti, galite naudoti ir spalvotą pagrindo sluoksnį, kuris padės sukurti norimą išvaizdą. Užtepę pagrindo sluoksnį, galite pradėti paprastą prancūzišką manikiūrą. Tai vienas iš populiariausių dizainų, kurio metu nagų galai padengiami baltu galiuku. Šiai išvaizdai išgauti galite naudoti nagų baliklį arba baltą nagų laką arba išbandyti vieną iš naujų hibridinių lakų, kurie gali būti naudojami ir kaip bazinis, ir kaip viršutinis lakas. Nagu dizainas ir rinkos naujovės.

Reikalingi nagų dailės įrankiai

Raudoni nagaiYra šimtai būdų, kaip apipavidalinti nagus, ir tūkstančiai įvairių produktų, kurie padės tai padaryti. Pateikiame svarbiausius nagų dailės namuose įrankius. – Nagų žirklės – jomis galima trumpinti ir formuoti nagus. – Nagų pilaitė – naudojama nagams lyginti ir formuoti. Pasirinkite savo nagams tinkamą piltuvėlį ir venkite per trumpo nagų formavimo. – Nagų žirklutės – puikiai tinka sudėtingiems raštams ir detaliam kirpimui. – Nagų klijai – Puikiai tinka akmenukų ir blizgučių raštams. – Nagų buferis – naudojamas nagams išlyginti ir blizginti. – Nagų lako valiklis – naudojamas senam nagų lakui pašalinti ir nagams paruošti naujam manikiūrui. – Nagų odelių aliejukas – naudojamas nagų odelėms minkštinti ir drėkinti.

Nagų antspaudai

Nagų antspaudai puikiai tinka lengvam ir mielam dizainui kurti. Yra daug skirtingų nagų antspaudų rūšių, todėl galite rasti tobulą savo dizainui. Yra antspaudų, kurie sukuria tekstūrą ir raštus, taip pat antspaudų, leidžiančių kurti dizainą su raidėmis ar paveikslėliais. Jei jums labiau patinka kurti paprastus dizainus, galite pabandyti atspausdinti nagus su antspaudų rinkiniu. Paprasčiausiai nudažykite nagus ir įspauskite ant jų pasirinktą dizainą. Šie rinkiniai puikiai tinka pradedantiesiems. Dar vienas populiarus dizainas, kuriam dažnai naudojamas nagų štampavimas, yra ombrė nagai. Tai dizainas, kai ant nagų sukuriamas gradientas, pereinantis iš tamsesnės spalvos į šviesesnę. Tai galite padaryti naudodami gradiento techniką arba ombré rinkinį.

Dryžuoti nagai

Šį dizainą lengva sukurti naudojant dryžuotąjį teptuką. Tiesiog užtepkite lako, leiskite jam išdžiūti, o tada tiesiog pašalinkite lako perteklių šepetėliu. Alternatyvus būdas – dantų šepetėliu užtepti spalvą ant nagų galų. Pabandykite kaitalioti skirtingas spalvas, kad atrodytumėte drąsiai. Jei nagai jau nudažyti, dryžuotiems nagams sukurti galite naudoti nagų lipdukus. Jie puikiai tinka žmonėms, kurie nepasitiki savo nagų dailės sugebėjimais. Nagų lipdukai yra universalūs ir gali būti klijuojami tiek ant trumpų, tiek ant ilgų nagų.