Archajiška verslo paskola

Tai yra kažkas kaip tai, kas jūs lauktumėte, kad gausite žinių iš urvinio žmogaus dienų verslo, nuo normalaus verslo sandorio tarp urvinių žmonių. "Ei Oogi, aš bandau pradėti nusilenkimo-ir-strėlės verslą, jūs manote, kad jūs galėjote paskolinti man kai kuriuos urvinio žmogaus grynuosius pinigus?" Tada Oogi aišku paklaustų, "Kai gali jūs sumokėti mane, todėl, kad, jei jūs vėluojate, mokėdamas mane atgal jis kainuos jums mielai."

Oogi, urvinio žmogaus, ir jo draugo istorija yra tuo, ką aš mėgstu kviesti skolintojo centruota verslo greitas kreditas. Padarė jūs pastebite, kad Oogi buvo labai nedėmesingas jo draugo situacijai. Galėjo būti, kad dėl bet kokios priežasties jo draugas turės sumokėti jo verslo paskolą, ne pagrįstą pagal Oogi brangų sąrašą, bet greičiau, pagrįstas pasisekimu ir jo savo verslo vystymusi
Verslo pasaulis skatinantiems urviniams žmonėms buvo oh, taip atšiaurus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabar apsimeskime kad Oogi, per kažkokią laiko deformacijos triktį, netikėtai užbaigtą kaip šiuolaikinė diena Manhateno verslininkas. Jis pritaikytų tai? Būtų Oogi, su jo archajišku mentalitetu būti gebantis suprasti šiuolaikinės verslo kreditas įvykius? Be reikėjimo vonios ir naujos drabužių spintos atsakymas yra liūdnai, taip, Oogi pritaikytų teisę į šiuolaikinį verslo kreditas modelį. Tiesa yra, kurį daugiau kaip ankstesnį kelis tūkstantį metų verslo greitas kreditas nepakeitė daug.

Mūsų žaisminga istorija Oogi kaip Manhateno verslininkas yra iš tikrųjų tik žavus būdas parodyti kvailybę senamadiškos kreditas struktūros, kuri vis dar egzistuoja į šią dieną. Nebūtų gražu, jei būtų kreditas gavėju labiau pagrįstas kelias firmoms, kad pasiskolintų grynuosius pinigus, kurių jiems taip iš nevilties reikia kartais?

Dėl pasirodymo kreditinės kortelės apdirbimo, šiandien yra labai patraukli alternatyva jūsų verslui, kreditas firmoms nėra daugiau būtinos.

Jūs kada nors išgirdote apie grynųjų pinigų pažangą? Tai gaunama visos lengvatos gauti greitus grynuosius pinigus, su keliais kitais pranašumais. Visų pirma, verslo grynųjų pinigų pažanga yra suprojektuota su poreikiu kreditas gavėjo turint omenyje, priešingai skolintojo poreikiui. Tai yra tai vieną kartą grynųjų pinigų pažanga išleidžiama į jūsų verslą, jūs neturite sumokėti jo pažymėta data. Greičiau, kiekvieno kreditinės kortelės pardavinėjimo procentinis dydis yra automatically, tiestas skolintojui. Tai reiškia, kad, kai jūs turite daugiau pardavimų, jūs galite sumokėti daugiau pinigų, ir jei jūs turite mažiau pardavimų, spaudimas yra išungtas, todėl, kad nėra jokio galutinio termino susitikti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas verslo grynųjų pinigų pažangos pranašumas yra procesas. Kreipimas dėl grynųjų pinigų pažangos nereikalingas paruošimo verslo plano ar finansinių įrašų, ir jūs net neturite padėti bet kokio įkeisto turto. Ir paraiška savarankiškai yra daug paprastesnė negu sudėtingos formos, reikalingos greitas kreditasi.

Dabar, kai jūs jau suvokėte tai būdas, kuriuo verslo greitas kreditas dirba, nėra jūsų paslaugoje, nėra tai apie laiką atvykti iš verslo akmens amžiaus?