Kodėl grynųjų pinigų paskolos yra taip patrauklios tarp australų

Grynųjų pinigų kreditus svarsto kaip labai patrauklus metodas tarp australų, kai jie pasirodo su sekliomis kišenėmis. Net ambicingiausi žmonės gali būti sugauti situacijoje, kad reikėtų pinigų tokiame trumpame laikotarpyje. Tokiu būdu tai nėra niekas, kad būtų sugėdinama šalin.

Priežastys grynųjų pinigų kreditas paėmimo yra įvairios. Galbūt jūs negalite užmokėti medicinos savo mylimo sąskaitą. Ar jūs planuojate vestuves, bet jūs neturite pakankamai pinigų, kad užmokėtumėte už tai. Daugiau užmokesčio sąskaitų yra rinktos, bet jūs neseniai prarasdavote savo darbą? Tai yra neabejotinai rimta pinigų kreditas priežastis. Yra žmonių, kurie negali paimti paskolų nuo bankų ar kitų finansų įstaigų dėl blogos kredito istorijos. Tokiame trumpame laikotarpyje, geriau lankyti palūkininką, kuris duos jums greitą grynųjų pinigų paskolą

Šitų paskolų patrauklumas yra toks, kad jiems lengvai ir tiesiog pritaria trumpame laikotarpyje. Nėra jokio reikalingumo paprašyti pinigų, paskolintų nuo jūsų šeimos ar draugų. Ką jūs turite padaryti turi paimti vertingą dalyką jūsų turėjime ir aplankyti pėstininko brokerį. Tokie vertingi dalykai yra auksiniai papuošalai ir briliantai, žaidimo pultai, iPad ar tabletės, dviračiai… Brokeris yra įpareigotas sulaikyti jūsų dalyko seifą kreditas trukmei. Jis įvertins vertę dalyko ir nustatys geriausią kreditas kiekį.

Vienintelis daiktas kurį jūs turite nešti su jumis (be vertės dalyko) yra asmeninis identifikavimo dokumentas, kuris turės savyje jūsų vardą, gimimo datą ir jūsų adresą. Jums nereikia kreditingumo patikrinimų. Per 30 minučių jūs gausite atsakymą kreditas bendrajai sumai. Jei tas kiekis bus priimtinas jums, brokeris paims jūsų dalyką ir duos grynuosius pinigus jums.

Paprastai, šitos kreditas turi 3 mėnesių trukmę su apskaičiuotomis palūkanomis per tą periodą. Kai kurie brokeriai leidžia pailginti kreditas trukmę prieš mokėjimo terminą. Jei jūs norite žinoti, kas vyksta, jei greitas kreditas negali būti grąžinta – yra lengvas sprendimas. Brokeris parduos jūsų dalyką ant rinkos panaudotiems dalykams ir grąžins jūsų skolą. Tokiu būdu joks blogas kreditas nepažymi prieš jūsų vardą. Normaliai, dalykas yra grąžintas į jūsų turėjimą, jei jūs galite grąžinti skolą.

Daug australų yra skeptikai imti grynųjų pinigų kreditus iš pėstininko parduotuvių. Nors šitos pėstininko parduotuvės yra visiškai 100 % seifas ir saugus, jūs neturite patikėti kiekvienu, kurį jūs pasitinkate gatvėje. Ištirkite giliau – tie su daugiau kaip 20 metų ant rinkos yra vertingiausi.