Blogo kredito paskolos gali padengti skolas

Didelių sumų skolinimas visada turi tam tikro nepasitikėjimo. Rizika ypač padidėja jeigu gavėjas neturi daug turto arba gero kredito. Tačiau blogo kredito paskolos iki 10000 litų yra galimos norint padengti visas skolas.

Gali atrodyti keista, kad yra suteikiamos tokios paskolos, tačiau tam yra kelios priežastys. Paskolos yra suteikiamos nepriklausomai nuo kredito, nes dažniausiai jis neatspindi visos situacijos.

Tiesa, kad blogo kredito paskolos turi didesnes palūkanas, nei turint gerą kreditą. Tačiau internetinės rinkos augimas reiškia, kad iš anksto susidariusi nuomonė gali būti panaikinta.

Blogas kreditas nereiškia didelės rizikos

Pagrindinė nuostata yra tokia, kad blogas kreditas reiškia asmens negalėjimą grąžinti paskolos. Šiais finansinio nuosmukio laikais daugelis žmonių turi blogą kreditą dėl bendto ekonomikos pablogėjimo. Tai reiškia, kad labai sumažėjo kredito taškai, tačiau tai nereiškia, kad klientas yra rizikingas.

Kita nuostata yra tokia, kad seni įpročiai sunkiai pamirštami. Daugiausiai blogo kredito paskolų yra grąžinamos laiku, nors ir klientas turėjo finansinių sunkumų praeityje. Jie pasimokė iš savo patirties ir stengiasi atgauti gerą kreditą.

Turint visa tai galvoje, nesunku suprasti, kodėl skolintojai teikia jiems paskolas, o ypač internetiniai skolintojai, kurie orientuojasi į šią nišą.

Didelių paskolų pranašumai

Teikiant paraišką paskolai atrodo, kad maža suma yra protingas sprendimas, nes ji galės būti grąžinta. Tačiau, didelės paskolos neturi būti atmetamos, nes padengus visas skolas galiausiai bus sutaupoma pinigų.

Pavyzdžiui, 10000 litų paskola gali padengti kitą 5000 litų paskolą, 3500 litų kreditinės kortelės skolą bei kitas smulkesnes sąskaitas. Žinoma, ši idėja yra geriau įgyvendinama, jeigu naujos paskolos gavimo sąlygos yra geresnės nei senųjų.

Skolintojai žino, kad teikdami blogo kredito paskolas jie suteikia galimybę gavėjui padengti senas skolas ir geriau valdyti savo finansus. Esant didelei tokių paskolų paklausai skolintojai turi nemažai naudos.

Ieškant skolintojų

Dauguma žmonių pirmiausia paskolos kreipiasi į įprastą banką. Tačiau, jie yra labiausiai linkę atmesti didelės paskolos prašymą vien tik dėl kredito. Tiesa ta, kad norint gauti iš jų paskolą, reikės įkeisti turtą, kad kompensuotumėte riziką skolintojui.

Netgi kredito unijos sugriežtino keliamus reikalavimus, todėl geriausia išeitis yra ieškoti paskolos internete. Kaip jau minėta anksčiau, jie tikisi užimti šią rinkos nišą, todėl jų kainos yra konkurencingesnės lyginant su įprastų bankų. Aišku tai, kad tuomet geriausias variantas yra blogo kredito paskola internetu.