Dotacijos, kad nupirktų namus – iš tikrųjų?

Jaudinantis nupirkti namus, ir labiau net jaudinantis, jei jūs manote, kad kažkas gali iš tikrųjų padėti jums daryti tokią didelę investiciją. Tuo pačiu metu svarbu neleisti jūsų emocijų priversti jus priimti neprotingus sprendimus—ypač sprendimai, kurie priverčia jus išsiskirti su asmeniniais duomenimis ar sunkiai uždirbtais grynaisiais pinigais. Sekantis yra nurodymai, kad padėtų jums surūšiuoti tuo, kas teisinga ir koks nėra, šaltiniai, kad manytų ir šaltiniai, kad išvengtų, kad siektų pasisekimo amerikiečių Svajonės persekiojime. Mes pradėsime nuo blogų žinių.
Blogos žinios

Kai kurios organizacijos pasakys jums, kad, jei jūs duodate jiems asmeninius duomenis ir/ar jūsų grynuosius pinigus, jie faktiškai garantuoja, kad jie padės jums gauti dotaciją nupirkti namus. Turėkite galvoje, kad dotacija, iš esmės, yra pinigai, kurie niekada neturi būti sumokėti dotacijos gamintojui (tipiškai vyriausybė, geraširdis fondas, ar kažkoks apgaubia privačią korporaciją). Deja tokios dotacijos tiesiog neegzistuoja šiuo laiku išskyrus labai retomis aplinkybėmis. Prieš kelis metus buvo daug programų, kurios pasiūlė finansinę pagalbą naminiams pirkėjams, bet tos programos nėra daugiau pasiekiamos. Tas faktas nesutrukdė kai kurioms organizacijoms skatinti tas tas pačias programas, ir kai jūs esate trokštantis nupirkti namus, per daug lengva tikėti tuo, kuo jūs norite tikėti, o ne kas gali būti įrodoma būti teisinga. Išvenkite būti priimtas, paisydamas šito įspėjimo:

Pažiūrėkite rūpestingai į url (tinklo adresas) svetainių, kurias jūs lankote. Tiktai įstatyminės vyriausybinės organizacijos gali panaudoti ištęsimą ".gov". Laikykite tai raudona vėliava, jei pagrindinės vyriausybės įstaigos inicialai yra sekti ".com" ar ".org". Kad garantuotų jus turi reikalo su tikru reikalu, būti įsitikinę tinklo adreso galai ".gov".

Kai kurios svetainės sako jums, kad įstatymas padarė tam tikras programas neprieinamas, bet jie tada tęsia detalizuoti tas programas, kad jie atrodytų tikri ir einamieji. Jūs turite aprūpinti asmeninę kontakto informaciją ar atvirą mokestį, kad gautumėte daugiau informacijos. Kadangi tokios programos daugiau neegzistuoja, informacija vargiai bus naudinga.

Garantija kuria pirkimo tikėjimą; būkite įsitikinęs, kad ištirsite jų formuluotę rūpestingai. Svetainė gali garantuoti visų nuostolių padengimą, jei jūs galite dokumentuoti tai, jūs kreipėtės ir negavote dotacijos, kuriai jūs buvote vertintas. Kadangi tinkamumo reikalavimai retoms namo perkančioms esamoms dotacijoms yra nepaprastai griežti, jūs turbūt iš tikrųjų nesiruošite jokioms tikroms dotacijoms, ir jūsų pinigai nueis.

Neneturėkite vilties—, ten yra kažkokia pagalba ten:

Geros Žinios

Vyriausybė tikrai siūlo daug pagalbos – nors retai tiesioginės dotacijos – kad padarytų jūsų svajonę tikrą. Įstatyminės agentūros egzistuoja, kad padėtų žmonėms rasti, pirkti, remontuoti ir vengti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ant namų. Daugumos pagalbos nukritimų po skėčiu Skyriaus Gyvenamųjų namų rajono ir Miesto plėtros (HUD), ir jų žiniatinklio svetainės ir jungtų svetainių yra pakrauti informacija ir pagalba tiems, kas žino, kaip surasti tai. Turimi ištekliai apima, bet nėra apriboti iki:

Patarimas kiekviename rajone būsto nuosavybės už beveik jokią klientų kainą;

Pagalbos vengimo teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimas;

Pagalba gaudama žemesnę palūkanų paskolą negu jūs galėtų pasiekti savarankiškai; ir

Vadovavimas, randantis papildomas programas, pasiekiamas specifinėse valstybėse.

Panaudokite, patikėjo pradine informacija išmintingai, kad persekiotų jūsų svajonę, ir būsto nuosavybė galėjo būti jūsų ateityje!