Paskolos ir finansai paaiškino

Gautos kreditas

Kas yra Gauta kreditas ir kas yra pavojai?

Gauta kreditas yra kreditas, gauta ant būsto savininkų turto labai tokiu pat būdu, kadangi kreditas yra. kreditas ant turto yra žinoma kaip "1-asis Kaltinimas" – Gauta kreditas todėl tampa "2-uoju Kaltinimu." Jei Gauta kreditas nėra niekada užmokėta tada aišku, Būsto savininkai namo yra pavojingas. Su kreditas kompanija, turėti 1-ąjį kaltinimą, jie todėl reikalauja grąžinti savo pirmus pinigus. kreditas internetu Gautas kreditas Skolintojas tada sektų, kadangi jie yra 2-asis kaltinimas. Tai verta atsiminti, kad kreditas ir Gauta kreditas Kompanija tiktai kada nors iš naujo turėtų turtą kaip paskutinę priemonę.
Continue reading “Paskolos ir finansai paaiškino”

Paskolos, mažumų ir moterų, skirtą priklauso įmonėms pagal SBA

Moterų ir mažumų patvirtinimo bandomuosius kreditas programa yra yra vyko pagal smulkiojo verslo administratoriaus, SBA, kuris padeda verslo savininkų, kurie yra moterų arba mažumų pasiekti verslo paskolų iš kito tarpininko. Siekiant gauti programa balsų dauguma, kitaip tariant 51 % verslo savininkas turi būti mažumos arba moteris. kreditas sąlygos yra paprastai iki dvidešimt penkių metų nekilnojamojo turto ir apie septyni metų atsargų arba įrangos paskoloms. Savininkų, kad gauti šią programą yra skiriama ne daugiau kaip $250,000.

Tačiau yra tam tikras sąlygas, kurių reikia prieš pritaikant programa. Verslo negali turėti per šimtą darbuotojų, padangos pigiau įskaitant visus partnerius. Taip pat, verslo gali ne uždirbti daugiau nei 5 milijonų JAV dolerių į kiekvieną iš anksto trejus metus
Continue reading “Paskolos, mažumų ir moterų, skirtą priklauso įmonėms pagal SBA”