Paskolos, mažumų ir moterų, skirtą priklauso įmonėms pagal SBA

Moterų ir mažumų patvirtinimo bandomuosius kreditas programa yra yra vyko pagal smulkiojo verslo administratoriaus, SBA, kuris padeda verslo savininkų, kurie yra moterų arba mažumų pasiekti verslo paskolų iš kito tarpininko. Siekiant gauti programa balsų dauguma, kitaip tariant 51 % verslo savininkas turi būti mažumos arba moteris. kreditas sąlygos yra paprastai iki dvidešimt penkių metų nekilnojamojo turto ir apie septyni metų atsargų arba įrangos paskoloms. Savininkų, kad gauti šią programą yra skiriama ne daugiau kaip $250,000.

Tačiau yra tam tikras sąlygas, kurių reikia prieš pritaikant programa. Verslo negali turėti per šimtą darbuotojų, padangos pigiau įskaitant visus partnerius. Taip pat, verslo gali ne uždirbti daugiau nei 5 milijonų JAV dolerių į kiekvieną iš anksto trejus metus
Jei verslo gali atitikti reikalavimus SBA atitikti iki 75 % kreditas jei tai daugiau kaip $100,000 ir bus pažadėjo 80 %, jei tai yra mažiau nei 100000. Ši programa yra puikus pasirinkimas, jei jūs dress ieškote pradėti verslą ir tikimės, kad auga.

Programa, kaip tai gali garso per daug gerai būti tiesa, ten turi būti tam tikrą sugavimo teisę? Po svarstymo apie programa gali turėti minties jos palūkanos turi būti juokinga. Gerai SBA yra minties šį klausimą, palūkanų norma yra derybų tarp kreditoriaus ir skolininko ir sprendimai su tarpininko, kuris paprastai yra ne pelno verslo paramos. Smulkaus verslo paskolų 2,75 % yra stebuklinga palūkanų norma, kad negali būti pralenkė, jei jis yra daugiau nei $25000, jei suėjus terminui, sudaro septyni ar daugiau metų. Dabar jei kreditas yra brandintas mažiau nei septynerius metus palūkanų norma yra tik 2,25 %. Tačiau gali būti domino efektas su kai kurių mokesčiai, kuriuos ima skolintojui SBA, kurie taip pat gali būti priimtas kreditas gavėjui.

Kaip ir kitų aspektų, yra įvairių yra visada geriau ir SBA veikia tikrai sunku, kad darbo jėgos kuo įvairesnių. Dabar kas geresnis būdas padaryti darbo jėgos nei padėti moterų ir mažumų verslo savininkai uždirbti apranga smulkaus verslo paskolų, kad jie galėtų sėkmingai ir augti. Jie planą pasiekti šį tikslą, kad garantijų skolintojams ir suteikiant skolininkų gera suma pasirinktys, kad gražus mažų palūkanų normų ir puikus sąlygas siekiant padėti pradėti naują verslą. Todėl, jei esate moteris arba mažumų priklauso verslo ši programa yra tikrai kelią eiti.

Leave a Reply