Geriausia asmeninė paskola – šeši patarimai į to radimą

Anksčiau, negu jūs išimsite asmeninę paskolą, jūs turite studijuoti daug skolintojų ir ištirti jų reikalavimus dėl palūkanų normų ir atmokėjimo terminus. Naudojant šituos šešis žingsnius, kad surastumėte asmeninę paskolą, jūs turite sugebėti įveikti procesą be per daug laiko ir per daug pastangų. Terminų nuo daugelio skolintojų turėjimas padės jums tartis dėl terminų su kiekvienu skolintoju. Taip pat, šis tyrinėjimas padės jums vengti bet kokių apgaulingų ar nesąžiningų skolintojų.

VIENAS: Stebėkite Tas Palūkanų normas

Kai jūs būsite apsipirkimo fazėje rasti skolintoją, jūs norėsite į ant palūkanų normų artimos akies laikymą. Tai gali išgelbėti jus šimtai dolerių, priklausomai nuo kreditas. Žinokite, kad pasiūlytos palūkanų normos gali svyruoti, kartais kasdien pagal finansų rinką

DU: Stebėkite Savo Kredito Rezultatą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gaukite savo kreditingumo ataskaitų kopijas. Gera kredito istorija reiškia žemas palūkanų normas. Supraskite savo reitingus ir ką jie reiškia. Labai žema daugybė gali apriboti jūsų paiešką skolintojų. Kai kurie tradiciniai skolintojai neskolins tiems su žema daugybe. Netradiciniai skolintojai gali pasiūlyti kreditus, bet palūkanų normos bus aukštesnės dėl pavojaus, kurį jūs sukeliate kaip kreditas gavėjas.

TRYS: Laikrodis Papildomiems Mokesčiams

Jūs neturite niekada perduoti jokių mokesčių anksčiau, negu greitas kreditas bus užbaigta. Skolintojo, kuris reikalauja apdirbimas ar kiti atviri mokesčiai yra operacija už įstatymo. Suraskite kitą skolintoją. Dauguma bet kokių mokesčių turi būti įtraukti į paskolą savarankiškai. Federalinė prekybos komisija turi priimtų mokesčių kontūrą. Per kreditas egzekuciją, jei jūs atrandate kokius nors nepalankius mokesčius, jūs turite atšaukti ir pranešti skolintoją FTC. Jūs galite padaryti tai per telefoną ar tinkle.

KETURI: Laikrodis, Kuris Skolintojas

Daug skolintojų egzistuoja. Jie svyruoja nuo jūsų tradicinės plytos ir cemento skiedinio įstaigų tokių kaip bankai ir kredito sąjungos, ant netradicinio storefront ar tinkle privačių skolintojų. Tradiciniai skolintojai yra linkę pasitikėti labai kredito daugybe ir įkrauti palyginti žemas palūkanas. Netradiciniai skolintojai paprastai tiktai reikalingas darbo ir identifikavimo dokumentų įrodymo. Jų palūkanų normos yra linkusios būti aukštos.

PENKI: Stebėkite Skolintojo Mandatus

Gera vieta prasidėti nesvarbu, kokį skolintojo tipą jūs pasirenkate yra Geresnis Verslo Biuras (BBB). Jei jūsų numatomas skolintojas nėra įrašytas į sąrašą BBB žinynuose, nenaudokite to skolintojo. BBB tvarkaraštyje jūs surasite tikrus kiekvieno verslo taip pat kaip kliento grįžtamojo ryšio reitingus. Taip pat, internetiniai forumai egzistuoja, kur jūs surasite kreditas gavėjus, kurie yra per daug trokštantys niurnėti apie bet kokią blogą patirtį, kurią jie turėjo su tam tikrais skolintojais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

ŠEŠI: Laikrodis, kad Gautų Teisingą Paskolą Jums

Jums reikia kreditas kiekyje, jūs turite sutikti savo finansinius tikslus, jums reikia kreditas, kuri turi atmokėjimo terminus, kurie yra patogūs jūsų viduje finansinė padėtis, jūs turite žinoti, kaip netrukus jūs galite gauti paskolą. jums reikia patogių palūkanų normų, jums reikia kreditas, kad būtumėte laisvas nuo nepateisinamų mokesčių. Jūs turite ištirti visą smulkų šriftą.

kreditas nusileidimas

Įsitikinkite, kad jums iš tikrųjų reikia kreditas. Jūs išvarginote visus kitus kelius, kad patenkintumėte jūsų finansinius norus? Jei atsakymas yra teigiamas, taikyti šešis patarimus virš, ir jūs turite sugebėti pasodinti geriausią asmeninę paskolą jums.